İçeriğe Yönlendir

Almanyadan Fotograf Makinesi Getirteceğim.Önerileriniz?

Önder Boran

Recommended Posts

Önder Boran

Öncelikle Merhaba,

Annemin bir komşusu almanyaya gidiyor.Burdaki makine fiyatları malum.Üst sınırımız 450-500 tl.Oğlum profesyonel bir makine olmasını istiyor.Ancak bu fiyata pek olmayacağını zannediyorum.Kompakt olmamak şartıyla (fujifilm finepix s2950 tarzı olmalı) önerebileceğiniz,uzun ömürlü,kaliteli bir makine arıyoruz.Lütfen marka ve model belirtiniz.

Teşekkürler. :flowers:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Önder bey çok bir fark olacağını düşünmüyorum Almanya'dan alınan ürünün.Amerika Japonya falan olsa farkeder ama.Arkadaşlar yinede önerilerini sunacaklardır size.

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt
(düzenlendi)

sony nex serisi için fiyat alın isviçreden 2 ay kadar önce nex5 (18-55 lens ile)aldım 390 frank a 780 tl idi ozamanki kurla nex3 de 280 fr-560 tl idi. İnternetten araştırırsanız kompakt slr türünde iyi bir makinadır.

Ekleme; Avrupada elektronik olarak en uygun gördüğüm ülke isviçredir .Almanya ve diğer ülkelerde dönemsel ve markaların kendi indirimlerini takip edip uygun fiyatlar yakalanabilir...

tarihinde Uğraş Özyurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sony nex serisi için fiyat alın isviçreden 2 ay kadar önce nex5 (18-55 lens ile)aldım 390 frank a 780 tl idi ozamanki kurla nex3 de 280 fr-560 tl idi. İnternetten araştırırsanız kompakt slr türünde iyi bir makinadır.

Ekleme; Avrupada elektronik olarak en uygun gördüğüm ülke isviçredir .Almanya ve diğer ülkelerde dönemsel ve markaların kendi indirimlerini takip edip uygun fiyatlar yakalanabilir...

Sütlüce de gördüğümüz makina mıydı?

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

elektronik america,japonya vs. gibi ülkelerden alınmadığı sürece yurtdışından almak çok mantıklı gelmiyor bana,fiyatlar genelde çok uçuk olmuyor yakın farklar oluyor.. örneğin 100tl fark için 1-2 yıl gibi garantiden vazgeçmem..

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Sütlüce de gördüğümüz makina mıydı?

Evet o makina :yes:

Yorum bağlantısı
Önder Boran

Önder bey çok bir fark olacağını düşünmüyorum Almanya'dan alınan ürünün.Amerika Japonya falan olsa farkeder ama.Arkadaşlar yinede önerilerini sunacaklardır size.

elektronik america,japonya vs. gibi ülkelerden alınmadığı sürece yurtdışından almak çok mantıklı gelmiyor bana,fiyatlar genelde çok uçuk olmuyor yakın farklar oluyor.. örneğin 100tl fark için 1-2 yıl gibi garantiden vazgeçmem..

Cevaplarınız için teşekkürler.Ama bazen ürünler acayip derecede indirime giriyor oralarda.Xperia Arc'ı 500 tlye mal etti işte o komşu.Bana acayip fiyat farkı olduğunu söyleyince bende olur dedim.

Evet tam dediğiniz gibi Uğraş bey,kampanyadaki ürünlerden alınacak.Ayrıca Sony nex seriesde karar verir gibi olduk.Sanırım nex 3 olacak.Önerileriniz için teşekkürler. :good1: Ama ben bu makine hakkında internette çok bilgi bulamadım.Çekilmiş fotograflar gibi.Siz memnunmusunuz bu makineden?

Nkon 5100 serisi. Yada Canon eos 500D :good1: Lens olarak 18m55 değilde geniş açı tercih edin

Hakan bey,

Bunlar bizi baya aşıyor malesef. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...