İçeriğe Yönlendir

C Max Anahtarsız Giriş

Burak Sarıkaya

Recommended Posts

Burak Sarıkaya

2012 model c max tit x paket bir araç aldık anahtardaki düğmelere basmadan kapıların otomatik olarak açılması gibi bir özellik var galiba bunu nasıl çalıştırabilirim iyi günler

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

2012 model c max tit x paket bir araç aldık anahtardaki düğmelere basmadan kapıların otomatik olarak açılması gibi bir özellik var galiba bunu nasıl çalıştırabilirim iyi günler

Yerinizde olsam kullanım kitapçığına bakardım

Yorum bağlantısı
Burak Sarıkaya

Yerinizde olsam kullanım kitapçığına bakardım

baktım dediklerini de yaptım fakat olmadı bir türlü şu an servise de gidemiyorum ondan danışmak istedim

2012 model c max tit x paket :) :) Güzel günlerde kullanın..Bundan daha iyisi şam'da kayısı

cumartesiden beri kullanıyorum gerçekten çok güzel olmuş sanki benzinli gibi hiç ses yok daha iyileri sizlerin olsun teşekkürler

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Kitapçıkta detaylı bir anlatım yok anladığım kadariyle.Olmadı anahtarsız çalışan bir c maxımız yardım edelim size :(

Bu araçtan olan varsa yazacaktır..

Yorum bağlantısı
Yağız Mustafa Erdoğan

2011 de anahtarsız giriş yok ama anahtarsız çalıştırma var 2012 modellere ekledilerse bilemiyorum.Anahtarsız girişin olduğundan eminmisiniz ?

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

o değilde c-max için uzaktan çalıştırma olsa şu soğuk kış günlerinde harika olur araca varmadan 10 dk önce çalıştırsak sonra hem motor ısınsa hem araç...

Araç dizelse 10 dk değil ,30 dk bile yetmez ısınmasına:) En iyisi çalıştır 30 sn bekle hareket et en iyi böyle ısınır. :good1:

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Bizim arabalar o kadar gelişmiş değil. Siz en sağlam bilgiyi kitapçıktan alabilirsiniz. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin
(düzenlendi)

Arabanın tüm anahtarı bir çekmecede olduğundan bazen dalgınlıkla yedek anahtarı alıyorum.. O zaman düğmeyle bile değil eski usul çevirmeyle açıyorum sis anahtarsız açılmadan bahsediyorsunuz.. :yildizlar: Gözünü seveyim taknolojinin.. Aracınız hayırlı olsun.. 41 kere maşallah :nazar: :nazar:

Düzeltme: İmlâ

tarihinde Sercan Eskin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

91 fiesta en zevklisi yani, otomatik kelimesinin O su yok hiçbir aksamında, jiklesi bile bisiklet fren teline bağlı :D

Yorum bağlantısı
Burak Sarıkaya

Bende de aynı araç var.

Kitapçık genel olduğu için anahtarsız giriş var ama araçta yok.

Olsaydı kapı kolu üstünde küçük bir düğmeye benzer bir şey olmalıydı.

Her özellik var diye bir araç satıyorlar, şu özelliğinden kısıyorlar.

evet alper bey bende öyle bir düğme olmalı diye düşündüm. Öyleyse yok demek ilginize teşekkürler

Arabanın tüm anahtarı bir çekmecede olduğundan bazen dalgınlıkla yedek anahtarı alıyorum.. O zaman düğmeyle bile değil eski usul çevirmeyle açıyorum sis anahtarsız açılmadan bahsediyorsunuz.. :yildizlar: Gözünü seveyim taknolojinin.. Aracınız hayırlı olsun.. 41 kere maşallah :nazar: :nazar:

Düzeltme: İmlâ

teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olur inşallah

2011 de anahtarsız giriş yok ama anahtarsız çalıştırma var 2012 modellere ekledilerse bilemiyorum.Anahtarsız girişin olduğundan eminmisiniz ?

kitapçıkta anlattığından var sandım yokmuş anlaşılan

91 fiesta en zevklisi yani, otomatik kelimesinin O su yok hiçbir aksamında, jiklesi bile bisiklet fren teline bağlı :D

renault 9 lar gibi onlar 1999 da bile öyleydi yanlış hatırlamıyorsam

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Hayırlısı olsun, bende C-Max arayışında olduğum için daha önceki bir konunuzu takip ediyordum. Mahsuru yoksa kaça geldi aracınız? Fiyatı etkilemesi bakımından kredili mi yoksa peşin olarak mı alındı araç? İsterseniz sorularım hakkında ö.m da gönderebilirsiniz. En kısa sürede aracınızın fotoğraflarını da görmek isteriz :nazar:

Yorum bağlantısı
Burak Sarıkaya

Hayırlısı olsun, bende C-Max arayışında olduğum için daha önceki bir konunuzu takip ediyordum. Mahsuru yoksa kaça geldi aracınız? Fiyatı etkilemesi bakımından kredili mi yoksa peşin olarak mı alındı araç? İsterseniz sorularım hakkında ö.m da gönderebilirsiniz. En kısa sürede aracınızın fotoğraflarını da görmek isteriz :nazar:

araç peşin olarak 63700 tl ye geldi titanium x paket + otomatik park sistemi

Yorum bağlantısı
Özer Özcan

Burak bey, öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Maalesef ülkemize ithal edilen C-Max'lerde anahtarsız giriş sistemi yok. Avrupa'daki versiyonlarında var.

Yorum bağlantısı
A.Kadir Özmen

Hayırlı olsun aracınız kitapçıkta anahtarsız giriş var ama Türkiye' ye gelen araçlarda yok.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

araç peşin olarak 63700 tl ye geldi titanium x paket + otomatik park sistemi

Teşekkürler. Bayiler aralarında sözleşmiş gibi, bende 63500 den aşağıya rakam alamadım aynı araç için.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...