İçeriğe Yönlendir

Kaloriferimden Kırmızı Işıklarda Ve Ani Duruşlarda Tüp Kokusu Geliyor

Kaya Mehmet

Recommended Posts

Kaya Mehmet

yaklaşık 3 aydır aracım duraklamalarda ve ışıklarda kaloriferden tüp kokusu alıyor. Atiker sıralı otagaz servisine gittim kaçak yok. tüp sisteminde bi arıza yok diyor ama maalesef var. ford servisine gidiyorum tüp ile ilgili bi sorun atiker bakacak diyor. çaresiz kaldım. aracım tüpteyken lpg kokusu veriyor benzinde vermiyor bu lpg kokusunu . ayrıca yakıt sarfiyatı bu kış gününden 0,32 kuruştanan aşşaya düşmedi. yardımlarınıza ihtiyacım var ustalarım !!! çaresiz kaldım

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

3 aydır gaz kaçağı ile mi geziyorsunuz? :s yazık müşteriye, bence Atiker müşteri hizmetlerini vs. bulun arayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

3 aydır gaz kaçağı ile mi geziyorsunuz? :s yazık müşteriye, bence Atiker müşteri hizmetlerini vs. bulun arayın.

Kesinlikle katılıyorum. Bizim burda abimizde honda civic var ondada atiker var ve ondada bu sorun vardı ilginç??

Yorum bağlantısı
Guest Hasan Ekici

Tüp kokusu montajı sağlıklı enjeksiyonlu bir araçta gelmemesi gereken bir kokudur. Sorun lpg kaynaklı.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Atikerde böyle bir uygulama var mı varsa cevap bulabiliyor mu müşteriler sorunlarına olursa ilk defa göreceğim kaçırmak istemem bu tarihi anı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kaya Mehmet

Tüp kokusu montajı sağlıklı enjeksiyonlu bir araçta gelmemesi gereken bir kokudur. Sorun lpg kaynaklı.

bende lpg kaynaklı olduğu düşünüyorum ama arızayı bi türlü bulamıyorlar. neredeyse arabayı sattıracak atiker

Atikerde böyle bir uygulama var mı varsa cevap bulabiliyor mu müşteriler sorunlarına olursa ilk defa göreceğim kaçırmak istemem bu tarihi anı :D

yarın bulabilirsem böyle bi numara kesin arıycam

Kesinlikle katılıyorum. Bizim burda abimizde honda civic var ondada atiker var ve ondada bu sorun vardı ilginç??

hocam peki abiniz sorunun nereden kaynaklandığını bulabildi mi ? bu konuda bi bilginiz var mı ?

Yorum bağlantısı
Kaya Mehmet

evet mecburen sorunun nereden geldiğini bilen yok çünkü. gaz kaçağı görünmüyor aracın motor kısmında ama kaloriferden hemen hemen her ışıkra tüp kokusu geliyor. belli bi süreden sonra geçiyor. vicdanım elverse hemen satacam arabayı

Yorum bağlantısı

Benim eski arabada vardı aynı sorun. Bosch servisinde gaz kaçağını bilen zımbırtı var ya uzun bişey :) onla test ettiler, kelepçeleri sıktılar sorun bitti....

Yorum bağlantısı
Emre Aytan

- Boru bağlantıları zamanla esniyor ve kelepçeleri sıkılması gerekiyor. Oralardan gaz kaçağı yapar ve fazla yakıtın yanında hayatınızıda tehlikeye atar. (Başıma geldi oradan biliyorum)

- Diğer bir ihtimalde ki zayıf, regülatör artık ömrünü tamamlamıştır ve birleşim contalarından sızdırma gerçekleştiriyordur.

Siz en iyisi atikerin distribitörüne bir alo deyin, sırf bu yüzden brc'yi tercih ettim ve ne kadar haklı olduğuma defalarca kanaat getirdim.

Yorum bağlantısı
Kaya Mehmet

Benim eski arabada vardı aynı sorun. Bosch servisinde gaz kaçağını bilen zımbırtı var ya uzun bişey :) onla test ettiler, kelepçeleri sıktılar sorun bitti....

benim arabayıda test ettiler. yok bi sıkıntı dediler. neyse gideyim dedim. aynı sorun yine devam ediyor. tekrar gittim atiker servisine siz daha önce gelmiştiniz değil mi :) dediler. yok beyefendi bi kaçak dediler. bu sefer başka bi yere gitmeliyim demek ki

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...