İçeriğe Yönlendir

Yalova'Nın Kalitesi Böyle, Naparsın..

Hüseyin Matur

Recommended Posts

Hüseyin Matur

Yalova'nın kalitesinin ispatına devam;

Sokak aralarımız böyle, kültürel miraslarla doludur bizim. :)

UwoFt.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hüseyin hocam yalova sütlüsü diye diye canımız çekiyo bak bi yerlerimiz şişerse günahı senin boynuna haberin olsun. :D

Geldin de yedirmedik mi. :bye:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hocam kaliteli memleket işte yapcak bişey yok.

Valla öyle. Olimpiyatlar burada yapılsa yeri.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Bizim servisçi çocuklara doldurtturuyordu çukurları. Sizin belediyede birileri var en azından.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Ben her gördüğüm çukuru arayıp bildiriyorum. Onlarda 1 haftaya yapıyor sonra geri dönüş yapıyorlar. Bilmem şu mühendis tarafından yol onarılmıştır diye.

Boşuna kaliteden bahsetmiyoruz. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Vaaay iyiymiş. Hizmete bak.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hüseyin Matur

Yalova'mızın kalite kokan resimlerine devam. Birde düşünün bu araçlarda şoför olan adam nasıl araba kullanılır. Şekil a. :)

dX31d.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Burda böyle araçlar nerdee.. :angry:

Ama en azından sağlam arabalar var..

5 tane sıfır fiesta vardı ben ehliyet alırken garantileri bitince filoya satıp 7 tane palio aldılar..

Bunları görünce ehliyeti kaptırıp yeniden alasım geldi.. :yes:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hüseyin Matur

Takım tuttuğumdan değil, maksat Yalova tanıtımı. Cumhuriyet caddemize şampiyon takımın bayrağı asılmış. Ama bayrakta bayrak hee. :crazy:

MTSu8.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hocam Yalovada şirin bir yere benziyor.. :)

Yalova gerçekten hoş yer. Denizin dibinde havası yumuşak. :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Sizde sokaklarda kedi köpek dolaşırken bizim buralar da vw dolaşıyor. :)

JCQAA.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Hocam lafımı geri aldım,kapıların önünde yeni 116lılar,jukeler,c180ler duruyor ama bana siena sürdürdüler lanet olsun :D Marşa bastım çalışmadı,gazı pompalayarak marşa bas dedi uzun uğraşlar sonucu çalıştı :D Sonra 60km hıza geldim direksiyon titremeye başladı.''bizim salak öğrencinin biri kırmızıda geçti,biri gelip arka tekere vurdu yaptırmadık dedi'' Ben tabi böyle kaldım :shok: :shok: Sonra tın tın 40la gittim korkumdan :biggrin:

Bence tüm sürücü kursu araçları böyle olmalı. Şimdi veriyorlar sıfır dizel araçları, uğraşsan da stop etiremezsin. Vereceksin adama gazlı arabayı, gaz ayarı bozuk olacak, rot ayarı bozuk olacak, hatta araç çalışmayacak arkadan itlenerek çalışacak. Bu vesile ile vurdurarak araç çalıştrma nasıl oluyormuş öğrenilmiş olacak. 5 km. boş viteste araba itleyip çalıştırmaya uğraşan adamlar tanıyorum. Sürücü kursu aracı sıkıntılı olacak. Bu ne yahu şoför yetişmiyor artık. :)

ı-i

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Abi çok kötüydü ama ya bu kadarda olmamalı bence :D Zaten kadınları ayrı arabaya bindiriyorlardı,sürmeyi bilenleri ayrı arabaya :D

Yanlış yapmışlar. Kadınlar eşitlik istiyor ayrım yapmamaları lazım. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...