İçeriğe Yönlendir

Fiesta 1.4 Tdci Motor Kapağı

İsmail Yanık

Recommended Posts

İsmail Yanık

Düz filitden kesip kendimizde oraya yapıştırabiliriz.

Orjinalini bulabilirmiyiz diye merak ettik. Bulamazsak sizin dediğiniz gibi düz fitil kesip yapıştırmak en mantıklısı.

Yorum bağlantısı
Akif Eren

Bencede oraya uygulanacak en güzel uygulama fitil olacaktır diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • 11 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
Batuhan Kılıç

şimdi bu linkteki http://www.hepsipeugeot.com/C3-MOTOR-UST-KAPAGI-PLASTIK-14HDI,PR-4088.html kapak 2006 dizel fiesta ya tam olarak uygun mudur? montajda kesme biçme delik açma vs. gibi şeyler gerekiyor mu? uygulayan deneyen var mı?

bir de belki de çok saçma bir sorudur bilemiyorum ama muayenelerden hep çekinirim, kapakta hdi yazması bir sorun olur mu?

Yorum bağlantısı
Batuhan Kılıç

bir ford parçacısını aradım bilgi almak için bu resimdeki kapağın aynısıyla ilgili, euro5 motorlar için yani 2006 kasalar için değilmiş, bunlar için daha küçük bir kapak mevcut 100 tl gibi birşey dedi

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Batuhan Kılıç

Citroen xsara kapağı bizim tdci araçlara uyuyor, bugün bir aracın kapağını denedim birebir oturdu

Kendi aracıma taktığımdaki resmi de bu şekilde :

WP_20140719_001.jpg

Daha önceki mesajımda linkini koyduğum ürün uyuyormuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Batuhan Kılıç

Bu da linkteki kapağı alıp taktıktan sonraki hal

WP_20140725_001.jpg

Yakından da gayet güzel oldu, tavsiye ederim bu kapağı, şahin motoru gibi dalağına kadar ortada hali kapanıyor en azından

Yorum bağlantısı
Ramazan Çetin

Bu da linkteki kapağı alıp taktıktan sonraki hal

WP_20140725_001.jpg

Yakından da gayet güzel oldu, tavsiye ederim bu kapağı, şahin motoru gibi dalağına kadar ortada hali kapanıyor en azından

Bende bu motor kapağından alıp bi haftalığına kullandım(taner abi sağolsun) motor sesini kesmede hiç bi yararını görmedim.sadece görsellik kattı kanımca.Ha belki toz almama bakımından yararı olabilir

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu

Ben takmaktan vazgeçtim, sebeb basit interkul olmadığından zaten ısınan turbo çıkış havasını azıcıkta olsa soğutan motorun üstünün açık olması, sizin kapak ortamın daha ısınmasını sağlar o kadar, yani takmak fayda değil yazın dahada ısınan ve güçsüzleşen motor demektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...