İçeriğe Yönlendir

Gösterge Paneli Silinmesi Gaz Yememe Est Ünlem Çark Içinde..

Volkan Ayan

Recommended Posts

Volkan Ayan

Arkadaşlar arac seyir halinde iken birden gaz yemez gibi oldu gösterge silindi --- çizgi çizgi oldu.EST çark içince ünlem işareti yandı.(çiçeğe benziyor)

Aracı kapattım açtım rölantide çalışıyor yalnız devir 1000-1200 geçmiyordu. aracı 1 vitese taktım. 1200 devirle 2-3 metre gitdim ekran yerine geldi araç düzeldi.2 ay önce yeniden yapmıştı.

Yetkili servis yakıt pompası yapmış dedi temizlediler 50 tl verdiler.Bana pek mantıklı gelmiyor.Yakıt pompası 2500 tl +kdv imiş.Sizce neden yapmış olabilir,ne yapmalıyıım..

Gebze -istanbul anadolu yakası oturuyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Saat

yakıt pompası 2500 tl olma ihtimali yoktur..250 tl olmasın :) benzin pompasında bu tür sorun oluyor başıma gelmişti..zamanla hiç çalışmaz hale gelebilir..

Yorum bağlantısı
Volkan Ayan

yakıt pompası 2500 tl olma ihtimali yoktur..250 tl olmasın :) benzin pompasında bu tür sorun oluyor başıma gelmişti..zamanla hiç çalışmaz hale gelebilir..

bana 2500 lira dediler dizel 1.4....mazot pompası olma ihtimali var diyorsunuz yani ? bunun yan sanayisi-yapılma yada çıkma ihtimali yok mu ne dersiniz bir yol gösterseniz

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sizin arızanızın bunlarla alakası yoktur... Boşa bakmayın bunlara...

Yorum bağlantısı
Volkan Ayan
(düzenlendi)

Sizin arızanızın bunlarla alakası yoktur... Boşa bakmayın bunlara...

Sizce nedendir Mehmet Bey? bana en son yetkılı servıs bundandır demişti.Yarın yeniden götürecem ama forum daha güvenilir geliyor...?

tarihinde Volkan Ayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Volkan Ayan

Teşekkür ederim.Geçen sefer aynı şekilde olmuştu iki ay önce arıza kodundan pompa olduğunu söylemişlerdi.Temizledik dediler bir kez daha tekrarlarsa bunu değştirmemiz gerekiyor demişlerdi.Bana da çok mantıklı gelmemişti o yüzden sordum.

Örneğin yarın yakıt pompası değişmeli derlerse ne yapmlıyım hemen de vermiyor ki arızayı götürsem başka birine sorsam??? şaştım kaldım

Yorum bağlantısı
Volkan Ayan

vvs hatası çıkı.Hız sensörü sinyal alınma hatası çıktı.Yakıt pompası ıle ılgılı su anda bı sıkıntı yok.Bu değişecek dedi.

kdv dahil 177 lira imiş sensör+ işçilikmiş (1 saat-3 saat arası)

Eğer sensörü çıkarmada sıkıntı olmazsa şanzumanı sokmek gerekmezse 1 saatte halledilir dedi.

Yorum bağlantısı
Volkan Ayan

Sensörü sökerken kırarsam 3 saat demiş :)

Nasıl kırarsa...Kırarsa masraf artar mı???

fiyatlar normal mi Mehmet Bey ?? hazır sızı yakalamısken,

son olarak da sorun kaynagı bu olması mantıklı geldı mı?? yanı yakıt pompası da olabılır mı ayrıca ???

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...