İçeriğe Yönlendir

Unmountable_Boot_Volume

Ahmet Çinçinkaya

Recommended Posts

Ahmet Çinçinkaya

UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME hatası alıyorum yazının üzerinde de ' bir sorun algılandı ve bilgisayarınızın zarar görmesini önlemek için windows kapatıldı hatasını alıyorum yardımlarınızı bekiliyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Winzort tam kapanmadan hiçbir şekilde elektriğini kesmeyin makinenin. Bu tarz hatalar çok alırsınız. Çok çözüm yolu var lakin yüzde 90 formata doğru emin adımlarla gidiyorsunsuz :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Çinçinkaya

abi format cd si ama biosta gösteremiyorum sıkıntım o formatı başlatamıyorum

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

f8 f11 f12 bunlara bas çek bas çek bas çek açılırken makine birinden tutar nasıl olsa :p Select boot media tarzı bişey çıkması lazım. Oradan dvd veyahut cd-rom'u seç.

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

açılırken F8' e basarak en son iyi yapılandırmayı seçin. olmazsa ürün kurtarma cd' sini (windows) takın ve onarmayı seçin. % 90 kurtarırsınız. ben çok kurtardım. kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

bu hata boot edilemeyen sürücü demektir ki boot edemeden f8'e basmak mantık dışı olur yazılıma göre. Winzort bilinir ki onarma hiçbir zaman sağlıklı bir winzort ortaya çıkarmaz, her daim sallantıda olar winzort meydana getirir :)

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

seçim kullanıcıya ait. çok programım var yüklemekle uğraşamam da denebilir. vaktim var uğraşırım derseniz format...

Yorum bağlantısı
Ahmet Çinçinkaya

format attım sorunum düzeldi yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...