İçeriğe Yönlendir

34 Hub 34 İlk Arabam

Emre Tosun

Recommended Posts

Emre Tosun
(düzenlendi)

Herkese Merhaba Arkadaşlar.

Aracımı alalı yaklaşık 15 gün kadar oldu 2008 1.6 Collection otomatik,müzik tesisatına merakımdan dolayı ufakta olsa bir sistem yaptık.

8O4MA.jpg

Resimlerimde şimdilik bunlar jantlarımı 2010 titanium çok kollu jantlarla değiştirmeyi düşünüyorum önerilerinizi almak isterim

ygBtQ.jpg

CreTg.jpg

Sırasıyla yapmak istediklerim şöyle.

Kesik Fransız app plaka,fren disk kaliperlerinin kırmızıya boyanması ve park lambalarını sarı yaptırmak.Küçük hafif tatlı modifiyeli bir araç yapma çabasındayım :):nazar: :nazar:

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
İmla
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Melih Özlem

İlk olarak olarak gayet güzeldir fiesta :) 2004 dizeli ilk arabamdı benimde :) Modifiye kısmında fotoları var 2010 fiesta titanium jantı takıp sağlam yere basmıştım. St spoiler ve plaka iptalide çok yakışır :) (plakalık iptali: plakanın takıldığı yeri fiber macun ile dolduruluğ boyanması.)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Hayırlı uğurlu olsun aracınız.Üstündeki jantlar kaç inç.bunlar orjinal jantları değil sanırım.16 değildir sanırım.Jantlarınızı değiştirmeye karar verirseniz haberim olsun duruma göre talip olabilirim jantlara.307 jantlarına benzettim ben bunları ama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağın Özdemir

Hayırlı olsun güle güle :):nazar: Spoiler bu aracın vazgeçilmezi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Boylan

Akan bey arabanın üstündeki jantlar 15 inç tir ve arabanın orjinal jantlarıdır

Yorum bağlantısı
Emre Tosun

Spoiler nede yakışır bu arabaya ;)

İnş. zamanla hepsini yapacağım ilk işim cumartesi periyodik bakımını yaptırmak :bravo:

Hayırlı uğurlu olsun aracınız.Üstündeki jantlar kaç inç.bunlar orjinal jantları değil sanırım.16 değildir sanırım.Jantlarınızı değiştirmeye karar verirseniz haberim olsun duruma göre talip olabilirim jantlara.307 jantlarına benzettim ben bunları ama

2010 titanyum çok kollu jantlardan alacagım o yuzden anlaşabilirsek verebilirim

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Aynısının dizelinden Seçkin de var. O da benim jantları gördükten sonra titanyum jantlarından almıştı. :) Çok güzel olacak. :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kazasız belasız kullanın inşallah

Yorum bağlantısı

Şöyle başı sonu aynı rakam plakaları çok seviyorum. Maşallah kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Emre Tosun

Kendi jantlarımı satmadan maalesef :nea: ama er ama geç o jantlardan alacağım :biggrin:

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Hayırlısı. :)

Seçkin de böyle diyordu. Dayanamadı aldı sonra 15" leri sattı. :p Her buluştuğumuzda önce arabanın jantlarına dokunuyordu kendi kendine konuşuyordu sonra gelip elimi sıkıyordu. :D

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
(düzenlendi)

Maşallah araban çok güzel.

Sana tavsiyem plakayı kesik fransız yapma hem başın ağrır polisler kesik plakalara çok daha fazla takıyor hemde normal app daha şık duruyor.

Amerikan park yapmayıda unutma.

Buda benim arabam.

1v8vu.jpg

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
İmla kurallarına uyunuz.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:nazar: keyifli bir araba, vesile ile, ford orjinal jantının, bijon somunları 4x108 olarak pug uyumlu gözükse de, göbeği daha ufak olduğundan Pug lara takılamaz, de ki göbeği tornacıda traşlattık, çok içeride kalır, yine uyumsuz olur.

Vesile ile, turuncu park da, App plaka da muayeneden geçmez. App ile araba bağlatan çok

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...