İçeriğe Yönlendir

Araç Çektirme Zararlı Mıdır?

Sedat Şeker

Recommended Posts

Sedat Şeker

Karda yolda kaldım ve aracımı 3 km anayola kadar traktörle çektirdim. Bu gibi durumlar araca çok zarar verir mi ?

Yorum bağlantısı
Haydar Bakırcı-2

zarar verecekgibi çekerse verir ama düzgün bir şekilde çekilirse neden zarar versinki :unsure2:

Yorum bağlantısı
Yasin Özkan

Karda kaldığınıza göre motor çalışıyordu.

bu şekilde hiçbir zararı olacağını düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İstanbul'daki tüm çekiciler salıncaktan çekiyorlar. Sinir oluyorum. Son çektirdiğimde çekme demirini montelemiştim, onunla çekmişlerdi...

Yorum bağlantısı
Sedat Şeker

Çok teşekkürler arkadaşlar içim rahatladı. Okula giderken kar biraz fazlaydı, tipi yüzünden 1 metreyi bile göremiyordum ancak bu şekilde çıkabildim köy yolundan

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Bende kar birikintilerinde, teker izleri çukur yanları yüksek olduğu yerlerde çekiniyorum rotlar yere çok yakın sankı onları vuracakmışım ve bir zarar verekmisim gibi geliyor.

Yorum bağlantısı
Selçuk Özmen

İstanbul'daki tüm çekiciler salıncaktan çekiyorlar. Sinir oluyorum. Son çektirdiğimde çekme demirini montelemiştim, onunla çekmişlerdi...

çekme demiri, çağrılan çekicide var mı? yoksa bizde mi olması gerekiyor?

bir de çekme demirini tamponun sağ tarafında kapaklı olan yere mi takılıyor?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çekme demiri, müşteirde/çekilecek arabada olmalı, genelde stepnenin de altındadır, çekici bekliyorsanız, önceden bunu çıkartıp yerine vidalamanız gerekir, yoksa salıncağa takıverirler kancayı. Vesile ile Mustangte yoktur, alttan salıncaktan çekilir, ne de olsa Ford sağlamlığı.....

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çekme demiri, müşteirde/çekilecek arabada olmalı, genelde stepnenin de altındadır, çekici bekliyorsanız, önceden bunu çıkartıp yerine vidalamanız gerekir, yoksa salıncağa takıverirler kancayı. Vesile ile Mustangte yoktur, alttan salıncaktan çekilir, ne de olsa Ford sağlamlığı.....

Unutmuş olmasınlar :D

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Baya sık çektiriyon heralde senin "laylonu". :p

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

benim arabada salıncaktan çekmek imksansız. Seve seve çeki demiri takılacak :D

Sani senin arabanın bu parçasıda plastik mi çamurlukların gibi :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

benim arabada salıncaktan çekmek imksansız. Seve seve çeki demiri takılacak :D

Sani senin arabanın bu parçasıda plastik mi çamurlukların gibi :D

Zinhar, daş gibi daş :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...