İçeriğe Yönlendir

Yok Artık 41Mp Nokia....

Fatih Öztürk27

Recommended Posts

Çağlar Bayur

14Mp Rollei aldım, en oldu ne oldu :fotocek: 2Mp nokia cep telefonum daha başarılı, pişman değilim 90 TL ye bu kadar :omlet:

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

41 GP yapsa nolacak ki, işletim sistemi sybian olduğu sürece ve bir türlü android'e geçmeme inadıyla başarı yakalaması zor. Sanki biz bilmiyoruz sadece 41 mp ile olsaydı bu iş tamamdı ama bunun çözünürlüğü var vs.

Cık cık olmadı gene nokia :i-ih:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Havası olacak o kadar.Hafıza kartı yerinede harici disk takarlar artık. Fotoğraf makinasında bile 5 mp fazlası ile işimi görüyor. Telefonum 3,2 hatta gayet de güzel çekiyor. Markalarda yarışın tadını kaçırdılar galiba. Telefon her işi yapsın istiyoruz. Nerdeyse telefonun şrjı bitse ev telefonunu bilemeyecek insanlar var.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

41 mp ile fotoğraf çek o işlemci ile gösterecek diye bekle Allah bekle artık

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Konuyu Borga senin gibi derinlemesine, bilmeyenler yani ben etkilendim. Ama bir telefon için gereksiz gibi duruyor. işletim sistemi 4X4 lük olan bir telefon ve fotoğraf makinası daha çok iş görür gibi geliyor.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

41 mp ile fotoğraf çek o işlemci ile gösterecek diye bekle Allah bekle artık

Kesin göstermiyecek.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

20-30 resim dopoladıktan sonra o telefonun performansını çok merak ediyorum.. :nea:

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Konuyu Borga senin gibi derinlemesine, bilmeyenler yani ben etkilendim. Ama bir telefon için gereksiz gibi duruyor. işletim sistemi 4X4 lük olan bir telefon ve fotoğraf makinası daha çok iş görür gibi geliyor.

Abi fiyatı 450 euro olacak diye duydum. Bu avrupa fiyatı zaten. Türkiye'ye gelene kadar kaç bin tl olur allah kerim. O paraya gider profesyonel makina alırım. Fotoğraf çekmek için niye cep telefonu kullanayım ki? Hepimizin telefonlarında hemen hemen var zaten fotoğraf mak. işimizi görüyor neticede değil mi?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

A aa Nokia hala telefonmu yapıyor, ben çoktan unutmuştum bu markayı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Tamamen gereksiz bir alet. İşlemci zayıf, işletim sistemi zaten ortada, sadece kamera ile olacak iş değil.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Nokia'nın son çırpınışları bence buda olmayacak... Androit'e geçerse kendini kurtarır.. Eski prestijini kazanır.. Sybian 60 kullanmayada devam ediyorum ben hala :)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Nokia'nın son çırpınışları bence buda olmayacak... Androit'e geçerse kendini kurtarır.. Eski prestijini kazanır.. Sybian 60 kullanmayada devam ediyorum ben hala :)

her harfine katılıyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...