İçeriğe Yönlendir

Gönül Rızası Ile Havale Dolandırıcılığı

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Sani Gerşon

SAP diyeyim Sani sen bilirsin diye düşünüyorum.

SAP farklı bi olay.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

SAP farklı bi olay.

Biz kullanıyoruz SAP ı serverların odasına girdim CIA merkezi gibi 4-5 tane gardolap gibi 2 tane klima yardırıyor sürekli.SAP ı güvenliği açısından söyledim ayrıca sürekli backup alıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

SAP 4000 doları zaten aylık alır en azından :) Peşin haraç. :)

Bir ev yaparken, bir yazılım geliştirirken, bir araç tasarlarken, bir alet tasarlarken hep kötü ve yanlış kullanıma ve felaket durumunda acil durumda ne olacağına çok dikkat etmek gerekir. Yoksa birçok can gider, mal gider.

Dost kötü günde bellir olur. Sistem kalitesi de. (her alanda).

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu dediğin SAP değil ki? SAP, entegrasyondur. Her şeyin online'a geçmesi ve genel olarak bir yerde toplanmasıdır. Bunu tek bir yazılım yönetir.

Senin bahsettiğin, uluslararasınca kabul edilmiş sistem odası yönetimidir. ISO'dan sertifika alabilirler.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Var galiba sertifikada bir sürü hangisi bilmiyorum ki.

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç

Bana sürekli tebrikler 2 saat kazandınız şu numarayı arayın mesajı gelir.

Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

O ölçüde işlerde muhakkak profesyonel destek alınmalı. İş küçük dahi olsa yedeklemeler düzenli olursa zarar ufacık kalabilir. Ama arkadaşın bahsetiği durumda veriler büyük ihtimalle zaten uçtu, patron boşuna haraç yediriyor. Veya iyi niyetli düşünürsek verileri güzelce gizlediler arayıp bulmak mümkün olabilir.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

O ölçüde işlerde muhakkak profesyonel destek alınmalı. İş küçük dahi olsa yedeklemeler düzenli olursa zarar ufacık kalabilir. Ama arkadaşın bahsetiği durumda veriler büyük ihtimalle zaten uçtu, patron boşuna haraç yediriyor. Veya iyi niyetli düşünürsek verileri güzelce gizlediler arayıp bulmak mümkün olabilir.

Boşu boşuna hizmet yazmıyor :biggrin:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Dolandırıcıların aradığını farkettiğinizde hemen telefonu kapatmayın sizde onu kafalayın eğlenceli olur.Mesele polisiz diye kandıranlara kanmış gibi yapın konuşturun sürekli sonrada ben TEM de görevli başkomser diye başlayın cümleye yerini tesbit ettik şuanda seni almaya geliyorlar falan diye biraz 3,5 atsın :D

Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

İyiymiş :bravo: . Ama söz konusu şirket sanırım Maraş' ta. İyi yolculuklar :biggrin:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İyiymiş :bravo: . Ama söz konusu şirket sanırım Maraş' ta. İyi yolculuklar :biggrin:

Hizmette sınır yok :)

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Teknoloji ile beraber dolandırcılık da gelişti.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...