İçeriğe Yönlendir

Mesleklerimiz

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mert Can Üzger

Sigorta Eksperlik - hasar uzmanlığı mesleğimde son 15 günüm :)

Ayrıca aileme ait İstanbul Bakırköy'de emlak ofisi, ev tekstil atölye ve mağazamız bulunmaktadır. Perde, yatak örtüsü, çeyiz takımları, nevresim ve pike takımları vb. ürünlerde yardımcı oluruz.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Borga Tansel

İnşaat Mühendisi

aynı zamanda yüksek lisansımı bitirmeye yakınım, tez aşamasındayım. Ulaştırma konusunda yüksek yapıyorum. İnşaat Müh. anlamında her konuda yardımcı olabilirim. Şu an yapı denetim sektöründe çalışmaktayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nezaket Gürsoy

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük ve Ticaret Uzmanı. Uzmanlık alanım dış ticaret istatistiklerinin hazırlanması. Gümrük işlemlerinin otomasyon kapsamında yapılması ve ticari ithalatlar da uzun süreler çalıştığım birimler arasında. Eski bir Müstaşarımızın deyimiyle altın bilezik takan bi devlet memuriyeti.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

Muğla, Bodrum, Yalıkavak' ta küçük kendi çapında bir otelde ön-muhasebe ve resepsiyonun işleyişini yerine getirmeye çalışan turizm amelesiyim.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Ankara / Siteler'de Cam Dekorasyon, Alüminyum ve cam cephe giydirme, Döner kapı sistemleri üzerine firmamız mevcut. Kendim de Uluslararası Ticaret 3.sınıf ögrencisiyim.

Oğuz Kristal Cam Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Serince Sok No: 7

0530 324 08 74

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Kendi Eczanemizde eczane teknisyeniyim ; her türlü mavi haplar gizlilik çerçevesinde temin edilir. Apranax fort vs.. :tongue:

• Beğen 28
Yorum bağlantısı
Emrah Arıcan

dış ticaret ingilizce 2 sınıf ögrencisiyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

oto yedek parça imlalat kauçuk işleri yapıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya

Ön muhasebe...

Araçlarınızı bir yerden bir yere taşımak isterseniz elimden geldiği kadar yardımcı olurum...

Ayrıca Kaba inşaat malzemesi Temelden kiremite kadar tüm ürün satışlarımız mavcuttur.. (Kocaeli-İzmit çevresi)

0 506 558 81 50

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Akademisyen

Elektrik-Elektronik Mühendisiyim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ankara K.esat-Seyranbağları civarı emlak işleriyle,yine aynı semtte bilgisayar tamir,bakım işleriyle uğraşıyorum.Ancak bilgisayar işlerinden feci derece de sıkıldım. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

Endüstri mühendisi

Ankara yakınlarında bir fabrikada Lojistik Paketleme şefiyim.

Günde 110 tane tırı doldurup yolluyorum herbiyere :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Bazen muhasebeci olurum. Bazen idareci, Al sat yaptığım da olur. Kiraya verdiğim de. Namusuyla para kazanabileceğim, niteliklerime uyan her işi yaparım.

İş seçmem, amaç ortak, hayatta kalıp, insanca yaşayabilmek için gerekli tutarı kazanmak.

Bir bakarsınız bir şirkette idareci de olurum, kafam atar köşeye köfte arabası koyup köfte de satarım. Uzman olduğun birşey varmı derseniz,

Maliyet Muhasebesini iyi bildiğimi iddia ediyorum. Lojistik ile ilgili ne işiniz olursa da çözebilirim.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Mehmet Tüzün

Diyetisyen ( Klinik ve Catering )

İşletme Yönetimi Yüksek Lisansımı yeni bitirdim. ( Ne işe yarayacak onu düşünmekteyim.)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Elektrik Elektronik Mühendisi

Bilgisayar Mühendisliği Öğretim Üyesi , amele hocası.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Devlet Memuru:

Kütahya Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürlüğünde bilinen adıyla Anıtlar Kurulunda harita mühendisi olarak çalışmaktayım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Bende sınıf öğretmeniyim.Okuma yazma eğitimi verilir. :D :D :D Bitişik el yazısı itina ile öğretilir. :D :D :D Eğitim-öğretim konusunda her türlü yardıma hazırım... :good1: :good1: :good1:

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

2001 - 2011 yılları arasında Sigorta Şirketlerinin Ege Bölge Müdürlüklerinde satış ve pazarlama bölümlerinde görev aldım, ardından 2011 yılı sonunda, 1991'den beri babam tarafından faaliyetine devam eden emlak ofisimize geçiş yaptım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...