İçeriğe Yönlendir

Bildiğiniz En Büyük Arazi Aracı Hummer Ise, Yanılıyorsunuz. :)

Gökhan Yığman

Recommended Posts

Gökhan Yığman

Maşallah fazla büyük olmasındanmı nedir,kamyon gibi bir hava verdi bana :)

+1 Videonun son kısmından sonra sanki kamyondan da güçlüymüş gibi bi his oluştu bende psikolojik olsa gerek :biggrin:

Sokakta insanların bakışı,test aşamaları vs. çok hoş video olmuş :bravo:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Daha öncede izlemiştim başka bir tanıtımda.Personel taşıma aracı olarak kullanılıyor.Sadece büyük.Güzellik konfor,lüx hissi yok bunun.Tırt :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

şimdi "O" ile başlayıp, peşinden "H" gelen ve sonunda da "A" ile nihayetlenen bir şey yazacağım, olmayacak. O ne be? benim focus yanında çöp bidonu kalır. Aslanın silecekleri yemesi çok hoş...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

<p>baraj kamyonu bu.</p>

<div id="myEventWatcherDiv" style="display:none;"> </div>

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Önder

muazzam büyüklükte insana vaaayy beee dedirtiyor.konu büyüklükse f-750 favorim

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

En zevkli tarafı araçları ezip geçmek olsa gerek :seytan:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yüksekliği yazınca evin duvarına baktım. :) Bunu sürmekte cesaret ister ama :) 100km kaç litre LPG yakıyormuş :D vergisi ne kadarmış :D

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Yüksekliği yazınca evin duvarına baktım. :) Bunu sürmekte cesaret ister ama :) 100km kaç litre LPG yakıyormuş :D vergisi ne kadarmış :D

hocam şimdi şöyle oluyor, bu araçta 100 km de yaktığı litreyi verince kalp problemi oluyor. onun için 100 metrede-köşe ye kadar-5 dakikada gibi birimlerde ifade ediyoruz. :tongue:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Yığman

hocam şimdi şöyle oluyor, bu araçta 100 km de yaktığı litreyi verince kalp problemi oluyor. onun için 100 metrede-köşe ye kadar-5 dakikada gibi birimlerde ifade ediyoruz. :tongue:

:biggrin:

Yorum bağlantısı
Gökhan Yığman
(düzenlendi)

Sivil satın alınabiliyormuş ama esas üretim sebebi askeriyedir belki de.. Arka oturma planı da destekliyor bunu zaten

tarihinde G&#246khan Yığman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Desene Hocam bunun bir aragazı ile biz birgün gezeriz :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...