İçeriğe Yönlendir

06 Jrl 02

Ali Osman Büyükorhan

Recommended Posts

Doğu Kemik

Ben de 2011 1.4 dizel fiesta vardı onda da 17 lik jant kullandım. tabiki yakıtında artış son hızında düşme var ama birşeyler için diğerlerini feda edebiliyorsun. Ön lipi ebay dan aldım ancak Türkiye ye satış yok. Bir abim vasıtasıyla almanyadan getirttim

Abim haklısın pek sorun olmaz ama arabanın çekişinde ve yakıtında sıkıntı olur diye düşünmedim, seninki gibi 1.6 değiliz biz yani 1.4 cük sadece :)

Birde abi merak ettiğim bişey var senin RL 836 nın ön tanponun altındaki lipi(karlığı) nerden temin edebilirim sen nerden temin ettin ?

Senin için benim eski fiestanın fotoğraflarını bulursam paylaşayım ;)

Yorum bağlantısı
Ali Osman Büyükorhan

Ben de 2011 1.4 dizel fiesta vardı onda da 17 lik jant kullandım. tabiki yakıtında artış son hızında düşme var ama birşeyler için diğerlerini feda edebiliyorsun. Ön lipi ebay dan aldım ancak Türkiye ye satış yok. Bir abim vasıtasıyla almanyadan getirttim

Senin için benim eski fiestanın fotoğraflarını bulursam paylaşayım ;)

Bekliyorum abi payasırsan bakalım birde söylediğin lipin fiyatı ne kadar dı ne kadara maal oldu sana ?

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
M.Ali Baş
(düzenlendi)

Hocam araç güzel olmuş kazasız belasız kullanmanız dileği ile ancak jant benim şahsi fikrime göre küçük kaçmış....

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
İmla kurallarına uyunuz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Akkoç

hem beşiktaş hem jrl 02 ben de jpl 02 kardeş otomubuldum valla :) Allah kaza bela vermesin..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Seyhan Bilgin

Farlardaki turuncuları çözemedim. Renkli folyo mudur? Güzel durmuş açıkçası

Hatasız sürüşler :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Farlardaki turuncuları çözemedim. Renkli folyo mudur? Güzel durmuş açıkçası

Hatasız sürüşler :nazar:

turuncu transparan folyo

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Osman Büyükorhan

Hocam araç güzel olmuş kazasız belasız kullanmanız dileği ile ancak jant benim şahsi fikrime göre küçük kaçmış....

Öncelikle teşekkür ederim

Jantlar aslında bi boy daha buyuk olabılır doğru söylüyorsunuz ama ben yay taktıktan sonra o jantlar tam olucak inşallah :D

hem beşiktaş hem jrl 02 ben de jpl 02 kardeş otomubuldum valla :) Allah kaza bela vermesin..

Teşekkür ederim

Ben neden görmedim senin aracını kazan da ?

Yorum bağlantısı
M.Ali Baş

Araç düşürülecekse o zaman sorun kalmayacaktır...tekrar kazasız belasız günlerde kullanmanız dileği ile...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...