İçeriğe Yönlendir

Ralli Pilotu Mu Olmak Zor Yoksa Co-Pilot Mu Izleyin :)

Süha Demirtaş

Recommended Posts

Süha Demirtaş

Çok bir söze gerek yok izleyip yorum yapmak lazım şimdi ben burada yazmıyayım :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Altındal

nasıl bir kafadır pilot da ki anlamadım, 1 sn yede komutları anlayıp uyguluyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

co pilotsuz bir rallici olamaz. Co-pilot ne kadar iyi not alır ve sürücüsüne aktarırsa o kadar iyi sonuç alırlarMIŞ :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

co pilot olmasa o kadar hızlara cok zor ulaşir bide fınışı zor görür

:D :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Hareket eden bir araçta gazete bile okuyamam midem bulanıyor direk. Sadece bravo denir. O süratte okuyabilmek. Hem yolu da takip ediyor.

Yorum bağlantısı
Kerem Çoban

Ralli pilotlarına hayranım zaten. Bence formuladan daha heyecanlı ve zor

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Co-pilotun araç kullamayı bilmesine gerek yok. Hatta geçenler bayan bir pilotumuz var onun yardımcıs pilotu ben yarışlara başladığımda araba kullanmayı bilmiyordum dedi.

Co-Pilot olmazsa sürücü sıkıntı yaşar.

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Bilgisayar oyunları bile daha kolay gözüküyor...Bence bu iş fevkalede kabiliyet isteyen bi iş öyle böyle değil :bravo:

Yorum bağlantısı
Mustafa Kestel

Bu pilotun yaptığı direksiyon hareketlerini bizim arabalarda yapsak ne olur acaba :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Çok çok iyi gitmiyor. Alın size gerçek pilot :)

http://www.arabam.co...e8qXL71LxP.html

Colin Mcrae'nin kendine örnek olarak aldığı pilottur, şu an kendi ülkesinde milletvekilliği yapıyor.

burda adam iyi gidiyor demedik ki zaten. Varmak istediğimi konu farklı yaptığımız espiri farklı Murat.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Erkut abi, biraz daha hızlı gitsek olmaz mı? deseydin bu arkadaş gibi :biggrin:

[

İmanım tazelendi Murat nereye hızlı git dicektim... :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1. Kursta 40 kişiyiz, ilk soru: kimler Copilot olmak ister, 8 kişi el kaldırdı ben dahil, sonuç: 32 pilot adayının sadece 8 nin yarışma şansı var.

2. pilot zaten parkurun gidişatını bilir ancak copilot 3-5 saniye öncesinden virajları tekrar hatırlatır

3. Ekip işidir, garaj ekibi dahil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Tüm sorun arabada, araba dandik acaip asfalt sesi alıyor, co-pilot un dediği duyulmuyor, Ford kullanaydı olay tamamdı, süper sessizlik, hem one öyle araba habire kayıyor, yol tutuş berbat, kesin fiat falandır araba, hem co-pilotun seside berbat, pilotu çıldırtmıştır, viyk viyk bağıran bir kadın sesi... :D :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Tüm sorun arabada, araba dandik acaip asfalt sesi alıyor, co-pilot un dediği duyulmuyor, Ford kullanaydı olay tamamdı, süper sessizlik, hem one öyle araba habire kayıyor, yol tutuş berbat, kesin fiat falandır araba, hem co-pilotun seside berbat, pilotu çıldırtmıştır, viyk viyk bağıran bir kadın sesi... :D :D

Eşim bu ne berbat ses dedi. Pilota allah yardım etsin dedi :)

Bende dedim o zaman tüm erkeklere allah yardım etsin :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

o kadar sıktın abi araba ford çıkmasın :D her ne kadar subaru yazıyor ama :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...