İçeriğe Yönlendir

Çok Kuvvetli Mercekli - Led'Ler

Ali Elöver

Recommended Posts

Hüseyin Matur

Benim transite 2 tane bunlardan lazımdı be. Tesisatta hazır valla. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Xenonlar geldi Hüseyin...Bir ara geldiğinde vereyim

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi ledler yarım watt. Isı sorunu olmaz. Gövdesi alüminyum.

Evde kullanacağım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bunlardan güzel gündüz farı olurmu abi.Sanki biraz büyük gibi geldi bana ama

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İş görür, ciddiyim...Gülmesene..

4 tane alacağım zaten... İş gördüğünü görürsem 10 tane daha alırım...

Bunlardan güzel gündüz farı olurmu abi.Sanki biraz büyük gibi geldi bana ama

Bu kadar geniş açı ile gündüz farı olmaz bence..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Xenonlar geldi Hüseyin...Bir ara geldiğinde vereyim

Tamam Servet abi, ilk görüştüğümüzde alırım İnşallah. Bir dahakinde de kablo ve 3000k'ları teslim ederim.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Anladım.Zaten biraz iri geldi bana bilmiyorum resimlerden mi ama.Aklımda bir konu var da neyse onu sonradan resimlerle anlatırım ben. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tamam Servet abi, ilk görüştüğümüzde alırım İnşallah. Bir dahakinde de kablo ve 3000k'ları teslim ederim.

Soketler'i alırım 3000k ve 4300k'lar hediyemdir sana ;)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Soketler'i alırım 3000k ve 4300k'lar hediyemdir sana ;)

Karting'de olacakmısın Servet abi. Ona göre paketle geleyim. :p

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Ali abi bence ayna altına yapmaktan vazgeçme çok şık olur. ;) ; ama illa yapmak istemiyorum dersen bana hediye edebilirsin :D

Evet ayna altını istiyorum, hoş Insignia'da 4 kapı altında da kapılar açılınca zemin aydınlatması mevcut ama kapılar açılınca Merso - Bmw gibi ayna altında etrafa ışık saçsa güzel olur. 1-2 amerikan jipinde de gördüm bu ayna altı aydınlatmasını gerçekten hoş.

Ersel'e verdim yemekte 2 tanesini bana nasılsa 2 adet yeter diye :)

O kadar doldururlarsa böyle batarlar işte :D

Batan yok, karda Adam Opel Gmbh. 10 numara araba yapıyorlar İlteber, Astra hastası ama maalesef tırt Focus kullanan biri olarak bari sen yapma.

Sendeğil misin Astra gönlümdeki araba diyen ?

Ben olsam aracın altında uygun noktalara koyar, Follow me devresine paralel yapıp aktif olunca aracın altından tüm etrafında zemini aydınlatacak hale getirirdim. Tabiki ledlerin çok iyi kamufle edilip ayarlarının iyi yapılması lazım.

Servet Abey, 4 tane daha sipariş verdim az önce, 15 güne gelir, allahın izniyle yaparız dergahta bir operasyon ;) Kılavuzum sensin Ledlerin diğer efendisi.

Opelde takacak yer yok , bunları ben alabilirim zevkle ve ücreti mukabilinde tabi :)

Opelde hakkaten her yer ışık paketi dolu, tavanda ledler, kapı içinde ledler, kondolda ledler, ayak aydınlatmaları, kapı aydınlatmaları vs vs.

Sadece ayna altı mevcut oraya monte etmem lazım :) DE'den temin etmek çok kolay, hatta ben az önce 4 tane daha aldım.

Bence bagaj içi iyi olur gibi,ilk fotoğraftaki aynanın aydınlatması çok fazla .

İlk resim abartılı ışık ayarı olmuş, bagaj içine uyerine uygun özel led yaptım alır almaz :)

Ali abi ayna altından vazgeçme :)

Ayne Fatih kardeşim :good1:

apaçi ;):crazy::exc1::yuuh::dribble:

Yok lo Komançiyim ben.

Bence gerek yok ama motor aydınlatması olabilir. Eski amerikanlarda kaputun içine lamba koymuşlar.

Evde vitrin aydınlatması, gece lambası gibi ona benzer bir amaçla kullanılabilir. Yanlış hatırlamıyorsam Oktay Abi ev aydınlatmasıyla ilgili birşeyler yapmıştı zamanında.

Evet motor aydınlatması bence güzel fikir. Bunu bende düşünüyorum. Eve kalmaz bunlar illa kullanırım bir yerlerde :)

Abi fazla ise bana 2 tanesini verebilir misin?

Maalesef 2 tane kaldı bende, Ersel ile pay ettik. Ama DE'den paypal ile almak çok kolay...

Ben az önce 4 tane daha aldım 1 dk sürmedi ödemesi dahil.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Karting'de olacakmısın Servet abi. Ona göre paketle geleyim. :p

Pazar günü evdeyim. İstirahat etmem lazım. Pazartesi gününe kadar düzelmem gerek.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Ayna altı aydınlatması için bunu mu aldın. :)

Allah iyiliğini versin. :biggrin:

Geri vites lambalarının yerine tak. Ben öyle yapacağım da. :biggrin:

Ya bişey bilmiyorsun yemin ediyorum, az biraz 7.30'a E250'ye binsen ne kadar güzel bişey olduğunu görecen :D

Geri vites ışığım ziyadesi ile güçlü, arka stopa projektör takmaya gerek yok ;)

Bu akşam ledleri gördüm. Akıllara ziyan aydınlatmaları var. 120 derecelik mercekleri ile tam sinyal ledi olacak kıvamda..

Servet Abey, ben dandik mal alır mıyım allahını seversen ?

Parasına göre 10 numara parçalar.

Lazımsa tedariği kolay Matür Hodja ;) Hediyesi 10 dalırs, ücretsiz kargo taa ebesinin fizanından hemüde.

http://www.dealextreme.com/p/1w-7000k-130-lumen-white-light-eagle-eye-led-lamps-dc-12v-pair-122229

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Pazar günü evdeyim. İstirahat etmem lazım. Pazartesi gününe kadar düzelmem gerek.

Tamam abi dinlen sen. Geçmişler olsun. :nazar:

Lazımsa tedariği kolay Matür Hodja ;) Hediyesi 10 dalırs, ücretsiz kargo taa ebesinin fizanından hemüde.

http://www.dealextre...12v-pair-122229

Tesisat hazır ya ondan dedim di. Alalım madem napayım.

Ne güzel yandıkça sevap alacaktın. :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
(düzenlendi)

Tesisat hazır ya ondan dedim di. Alalım madem napayım.

Ne güzel yandıkça sevap alacaktın. :)

Hocam seni donatıcaz derken nerdeyse tüm forum melek haline gelecek kanatlanıp uçacağız senin hayır duaların sayesinde.

Sen alırken şimdi 4 tane de bana al hedaye, bende senin için 3 kulhu 1 elham okurum benim ledler yerini bulunca OK ?

tarihinde Ali El&#246ver tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hocam seni donatıcaz derken nerdeyse tüm forum melek haline gelecek kanatlanıp uçacağız senin hayır duaların sayesinde.

Sen alırken şimdi 4 tane de bana al hedaye, bende senin için 3 kulhu 1 elham okurum benim ledler yerini bulunca OK ?

İnsan bilmeyince, hocalar vermez sadece alır. Böyle oluyor tabi. :air_kiss:

Ben alma işini beceremem sen al parası bende. Ciddiyim. Alacasan tabi.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...

Ali abi ayna tam biçilmiş kaftan. Keşke elimden elektrik işi vs. gelseydi. Belki naylonlara uygulama yapardım. :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...