İçeriğe Yönlendir

Opel Led Light Matrix Technology

Ali Elöver

Recommended Posts

Ali Elöver

Helal olsun adamlara, yaptıkları fara, aydınlatmaya bak, eee ne de olsa Opel :good1:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Melih Bozkurt

Güzel düşünülmüş ve güzel çalışıyor :) Ama arkamdan gelen arabanın farlarında sürekli ışıklar yanıp sönerse benim dikkatim dağılır :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen
:shok: Bu ne yahu böyle.Çok ilginç geldi bana.Bu ayarlamayı nasıl yapıyor araç.Adamın elinde kumanda gibi birşey vardı araca bindiğinde ama.Du birdaha seyredeyim ben şunu :):bravo:
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Güzel ama o elindeki kumandayla sürekli manuel ayarmı yapılıyor :unsure2:

Yorum bağlantısı
Baran Ekici

Opelin en iyi yapabildiği şey aydınlatma sistemleri olsa gerek :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Güzel ama o elindeki kumandayla sürekli manuel ayarmı yapılıyor :unsure2:

Sürücü Opwl'in adamı. Test sürüşü yapılıyor.

Karsidan arac gelince kisa huzmeliye mi geciyor ne yapiyor.

Farda kısa hüzme yok.

Yorum bağlantısı
Emre Cetin

Güzel düşünülmüş ve güzel çalışıyor :) Ama arkamdan gelen arabanın farlarında sürekli ışıklar yanıp sönerse benim dikkatim dağılır :)

Güzelliğide o zaten arkadan gelen arabanın ışıkları gelmiyor size :biggrin:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Kumanda seyirciye olayı anlatabilmek için. Normalde istesenizde size vermezler onu. Aracın önünde sensörler var. Hani derler ya ''ne sen sör ne ben söyliyim'' diye.

Bu sensörler önündeki aracın konumuna göre sinyal alıyor ve bu sinyali farlara gönderiyor. Farlar da, gelen sinyale göre yanıp yanıp sönüyor.

ı-i

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Renault'ta ledsiz hali mevcut?

Şaşırmayın millet. Nede olsa Opel :) Kaşı gözü bi yerinde durmuyor :D

Kaşı başı ayrı oynuyor di mi :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bizim tüvden geçer mi bu ? Ayarsız her yeri oynuyor diye yollamasınlar aracı :p:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1. her firma , müşteri kitlesinin beklentisi doğrultusunda çalışma yapar, demek ki araba seçmeyi beceremeyen, yolu da zor görüyor, ben böyle anladım

2. far anahtarımı çevirir yola çıkarım, o ne öyle 2 saat ayar yap, yakında güncelleme de ister, zifiri karanlıkta internet bağlantısı felan da aratır, farlar yanmamakta ısrar ederken

3. bu farlar ile iyi sopa yersin Türkiye şartlarında, öndeki çeker el frenini, fırlar arabadan, ne O hemşerim, farlarının kaşı gözü oynuyor, ne selektör çalıp duruyon lem der

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Melih Bozkurt

Güzelliğide o zaten arkadan gelen arabanın ışıkları gelmiyor size :biggrin:

Benim anlatmak istediğim Çağlar abi'nin mesajında belirttiği konu. Işık bana gelmese de ben o farın içinde bi hareketlilik olduğunu farkedince ordan gözümü ayıramam :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...