İçeriğe Yönlendir

Boğaziçi Köprüsünden Connect'ler Geçemiyor mu?

Ömer TÜRK

Recommended Posts

Ömer TÜRK
(düzenlendi)

Arkadaşlar 1.köprüyü connectler kullanamıyormu? Bir arkadaş bana kullanılmıyor ceza yersin dedi. Geçen gün mecbur kalınca ne olacaksa olsun dedim köprüye girdim Aman Allahım! bir de ne göreyim benim gibi birçok komyonet türü araba...

Şaşırdım kaldım. Bunun acaba bir saati mi var. Yoksa şehir efsanesi mi?

tarihinde Onur Berktaş tarafından düzenlendi
KONU BAŞLIĞI,KONU İÇERİĞİNİ ANLATIR ŞEKİLDE OLMALIDIR...
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

connectler giremez. Ruhsatında kamyonet yazan hiç bir araç giremez kısaca. Otobüs kamyonda yasak.

Lakin 1.3 motorlu doblo veya 1.5 kangoo girebilir hususi olarak almış ise aracı.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Büyük şehrin büyük dersi işte.... Allah yardımcısı olsun İstanbul'da yaaşayanların.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Yanık

Peki bende birşey sormak istiyorum. İstanbul u hiç bilmeyen ( ben ) birisi gitse ve bu köprü olayını bilmeden yasaklı köprüden kamyonet ile geçse ne olur ? Arabanında plakası 35 olsa.

Yorum bağlantısı
Bilgin Aksoy

Peki bende birşey sormak istiyorum. İstanbul u hiç bilmeyen ( ben ) birisi gitse ve bu köprü olayını bilmeden yasaklı köprüden kamyonet ile geçse ne olur ? Arabanında plakası 35 olsa.

Polis görürse mi görmezse mi? :tongue:

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Arkadaşlar 1.köprüyü connectler kullanamıyormu? Bir arkadaş bana kullanılmıyor ceza yersin dedi. Geçen gün mecbur kalınca ne olacaksa olsun dedim köprüye girdim Aman Allahım! bir de ne göreyim benim gibi birçok komyonet türü araba...

Şaşırdım kaldım. Bunun acaba bir saati mi var. Yoksa şehir efsanesi mi?

Connectlerin 1. köprüden geçmesi yasak.Çok geçmişliğim var o ayrı :fiuw:

Birşey olmaz.Normal prosedür işler.Ceza yersiniz.İnsiyatif kullanır yazmaz, o başka..

Yorum bağlantısı
İsmail Yanık

Polis görürse mi görmezse mi? :tongue:

Polis mi kontrol ediyor ? Yoksa kamera kayıtlarından arkadan mı geliyor bilmiyorum.

Connectlerin 1. köprüden geçmesi yasak.Çok geçmişliğim var o ayrı :fiuw:

Birşey olmaz.Normal prosedür işler.Ceza yersiniz.İnsiyatif kullanır yazmaz, o başka..

Yazdığınızdan Polis kontol ediyor anladım. Peki gerçekten bilmiyorum bilmek zorunda değilim desem yırtamazmıyım cezadan. Ama gerçekten bilmezsem.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Polis mi kontrol ediyor ? Yoksa kamera kayıtlarından arkadan mı geliyor bilmiyorum.

Yazdığınızdan Polis kontol ediyor anladım. Peki gerçekten bilmiyorum bilmek zorunda değilim desem yırtamazmıyım cezadan. Ama gerçekten bilmezsem.

tabelalar var kamyon kamyonet giremez diye ;)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bazı gün oluyor, tüm kamyonetleri 500mt. fark edip ceza kesip, 2. köprüye geri döndürüyorlar, bazı gün, emniyet şeridini açıp oradan geçgeç yapıyorlar..... normali:yasak

Yorum bağlantısı
Sinan Kulaksız

Ben çok geciyorumdur :) polis görmediği için pek bi sorun olucağını zannetmiyorum polis görse anında cezayı basar o kesin :)) Ama birde şu var; Gecenlerde amcamı yakalmışlardı bu arac burda yasak değilmi dediler, hastamız olduğu için bu köprüyü kullanmamız gerektiğini söyledi ve polisler birşey demedi :) ondaki transporter camlı van oda kamyonet olarak geçiyor.

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Ben KGS kullandığım için zaten polislere yakın gişelerden geçmek zorundayım..

Ayıklıyorlar..Bilmiyordum diye de birşey yok, bilindik birşey, ş.dışından geldim, tabelayı görmedim desen bile..insiyatifine kalmış..yüzdelik dilime vurursak yazma ihtimali daha yüksek çıkar ;)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Ben connect le değil de express le geçmiştim. 9 sene önce 50 tl ya mal olmuştu :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Ruhsatta kamyonet-kamyon yazan hiç bir taşıt geçemez, Hususi-Ticari yazması bir şey ifade etmiyor.

Hususi araç tanımı Aracın tüzel ve özel olmasını belirtir.

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ada

1. Köprüden geçişinizde arabanızın hususi ya da ticari olması etken değildir..

Ruhsatınızda aracın cinsi otomobil veya minibüs yazıyorsa problem yok istediğiniz gibi kullanın..

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Ruhsatta kamyonet-kamyon yazan hiç bir taşıt geçemez, Hususi-Ticari yazması bir şey ifade etmiyor.

Hususi araç tanımı Aracın tüzel ve özel olmasını belirtir.

Geçerim kardeşim parasıyla değil mi :darbelimatkap:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Geçerim kardeşim parasıyla değil mi :darbelimatkap:

Darbeli matkap polisin elinde, sıkıysa geç :seytan:

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Darbeli matkap polisin elinde, sıkıysa geç :seytan:

Geçtim geçerim. Bana dur diyecek ademoğlu dünayaya gelmedi.

onda darbeli matkap varsa bende de hilti var. yanlız bu darbeli matkabın kısayolunu bulamadım yazdım belki çıkar diye çıkmadı :D

şu inşaat işçileri var ya :D gülücükler içinde.

İstanbulda pıstırmışlar sizi kardeşim. sindirmişler. ezmişler :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Geçtim geçerim. Bana dur diyecek ademoğlu dünayaya gelmedi.

onda darbeli matkap varsa bende de hilti var. yanlız bu darbeli matkabın kısayolunu bulamadım yazdım belki çıkar diye çıkmadı :D

şu inşaat işçileri var ya :D gülücükler içinde.

İstanbulda pıstırmışlar sizi kardeşim. sindirmişler. ezmişler :D

1000 km uzaktan konuşmak güzel, gelirsin kangomla geçersin bende sağ koltukta oturur eline tutuşturulan koçana bakarım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

1000 km uzaktan konuşmak güzel, gelirsin kangomla geçersin bende sağ koltukta oturur eline tutuşturulan koçana bakarım :D

1000 km öteden gelmiş misafire ceza ödettirecen bak hele, çok ayıp. :fiuw:

koçanı atarım kucağına :),

"Abi peşin ödesek kaç lira olur ? " :şeytan:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

1000 km öteden gelmiş misafire ceza ödettirecen bak hele, çok ayıp. :fiuw:

koçanı atarım kucağına :),

"Abi peşin ödesek kaç lira olur ? " :şeytan:

Büyük konuşmanın faturası olacak o :D

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Neyse kısmet olur da bir gün gelirsem deneriz :D

polisten kaçmamıştım hiç :D

Araba senin üstüne değil mi? :fiuw:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...