İçeriğe Yönlendir

Mercedes Citan (Doblo Emsali)

Hüseyin Matur

Recommended Posts

Hakan Gürsu

Dışarıdan tipi güzel ama içi orta konsol çok kötü, otobüs içi gibi olmuş gereksiz boşluklar var.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Mercedes, aracı ismine yakışır hale getirmiş. Renault'un görüp, bu modeller böyle dediği aksaklıkları yok etmiş. Güvenlik sistemini en üst düzeye çıkarmış. Sadece yıldız koymamış.

Renault ile arasında 10.000 tl'den fazla fark var. Yıldıza güvenen ve imaj meraklısı olanlar bu bedeli çatır çatır verir.

Dün gördüğüm bu Citan olaydı söylerdim sana van mı, panel mi vs mi :D

Netice de naylondan anlamam ben abi :D

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Erkan Aktaşgül

Yemin ediyorum soğudum Mercedes'ten.. O ne öyle yav!!

Ama ben Lamborghini'nin Türkiye pazarı için tasarladığı 13+1 minibüslerini bekliyorum heyecanla. 2013 Detroit Oto Show'da yeri yerinden oynatacak diyorlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Çağlar Bayur

Yemin ediyorum soğudum Mercedes'ten.. O ne öyle yav!!

Ama ben Lamborghini'nin Türkiye pazarı için tasarladığı 13+1 minibüslerini bekliyorum heyecanla. 2013 Detroit Oto Show'da yeri yerinden oynatacak diyorlar..

2.0 tdci mustangler ile aynı çekicide olabilirler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Çark
Sokakta görsem Merso özentili biri gitmiş Kango ya mersedes amblemi koymuş apaçi ye bak derdim.

+1 :)

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Eray Sireli

Bunun dağıtımını avrupaya yapmıyordur, biz ve diğer 2. dünya ülkelerine satıyordur kesin :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kangoda perde hava yastıkları bile yok ama 4 yıldızlı

Merco 3 yıldızlı garip

yan aribag iptal tuşunun ampul rengi bile yıldıza etken, gerçek yaşamdaki kazalar ile yıldızlar ayrı hadiseler

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

Arabada dıştan bakınca çok fazla hasar gözükmüyor yani diğer araçlarla benzer ama demek ki içerde sıkıntı var.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kangoo normal şartlarda dahi yolda bir çok otomobil den dahi daha iyi tutunma özelliğine sahip. Mükemmel esp ile daha da iyi olur kesinlikle. İlk çıktığı zamanki esp testinin yanıltmaca olduğu zaten ispatlanmıştı.

Renonun alt yapısı ile birebir aynı Çitan'ın esp testi. Yolda durmuyor diyenlere..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kangoo normal şartlarda dahi yolda bir çok otomobil den dahi daha iyi tutunma özelliğine sahip. Mükemmel esp ile daha da iyi olur kesinlikle. İlk çıktığı zamanki esp testinin yanıltmaca olduğu zaten ispatlanmıştı.

Abi ben bilmiyordum bunu, hala aynı sanıyordum. Videosu falan var mı?

Bi de OBD ne oldu?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...