İçeriğe Yönlendir

Fiat'tan Yeni Viaggio

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik

:biggrin: Bundan sonra nayloncu oldum bende.Ben aracı yenileyene kadar umarım focus adam gibi bir hal alır yoksa.Ford biraz zor valla.Yada focus 2 kasa almak lazım gerekecek yeniden ;)

Focusun stepneyi küçültmüşler.

C-Max ın da fiyatını düşürmüşler.

Bakalım iyi yolda ilerliyorlar Akan. :D

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
(düzenlendi)

gayet güzel görünen alınası bir araba.Alfa Romeo Giulietta platformu üzerine inşa edilecekmiş.160 hp lik motor diyo.önyargılı mı yaklaşıyoruz ne :)

tarihinde Ahmet Kıyak tarafından düzenlendi
Başlık düzeltildi, teşekkürler
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Yenilenecek linea böyle görünecek diye okumuştum bir yerde..

Yeni linea banttan inmiş

A09121544.jpg

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Serdar Güngör

İnternette dolaşan söylentilere göre yeni Fiat Tempra‘nın Fiat’ın Linea modelinin üstü olarak piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Yeni Fiat Tempra’nın eskisi gibi yakıt cimrisi olacağı ve fiyat konusunda da her kesimden insanın alıp binebileceği orta düzel bir fiyatta olacağı tahmin ediliyor. 

Resimler..

rY2p41.jpg

Z2Ep6z.jpg

gjWpgb.jpg

72NdJa.jpg

PvrNd7.jpg

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Tasarımı bence güzel olmuş arkadan bakınca audiyi anımsatıyor sanki :-)

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Lineadan daha iyi tasarıma sahip ancak her kesimden insanin alip bincegi düzeyde araç olcagını sanmıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

geçmişte tempra kullanmış biri olarak başarılı olacağını düşünüyorum. Ama bu resimlerin uzun zamandır piyasada dolaştığını hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Fiat Tempra birçok insanın ve benim de rüyalarımı süsleyen bir araçtı geçmişte. Hep onu aldığımın hayalini kurardım. Bir türlü nasip olmadı ama böyle bir durumda ne olacağı bilinmez...

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Tempra SXA almıştım. Sanırım 1992 modeldi yanlış hatırlamıyorsam. Oldukça rahat ve ferah bir araçtı. Özellikle digital göstergeler çok havalıydı zamanına göre. Arkadaşlar bindiğinde Angara'nın ışıkları gibi derlerdi. :D  O havayı tekrar yakalayabilirler mi acaba?

Yorum bağlantısı
Emre Demir

Buna gerek yok linea çıkaracağına eski temprayı çıkarsa motoru 1.6multijet yapsa fiyatı da 25 bin den verse satış rekorları kırar.

Yorum bağlantısı

Eğer resimlerdeki araç Tr ye gelirse (ki sanmam) aşağıdaki ibare çok saçma kalacaktır. Çünkü ful bir araç fiyatı makul olması imkansız.. Fiat grubundan yine Linea ya devam..

"fiyat konusunda da her kesimden insanın alıp binebileceği orta düzel bir fiyatta olacağı tahmin ediliyor. "  :i-ih: 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İnternette dolaşan söylentilere göre yeni Fiat Tempra‘nın Fiat’ın Linea modelinin üstü olarak piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Yeni Fiat Tempra’nın eskisi gibi yakıt cimrisi olacağı ve fiyat konusunda da her kesimden insanın alıp binebileceği orta düzel bir fiyatta olacağı tahmin ediliyor. 

Resimler..

Konunuz birleştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...