İçeriğe Yönlendir

Kodu Açık Teyp

Hüseyin İlik

Recommended Posts

Hüseyin İlik

Herkese selamlar. 2010 focus comfort aracıma sahibinden.com üzerinden sony mp3 çalar satın aldım. Daha doğrusu ödemeyi yaptım ve kargoyu bekliyorum. Ancak ilanda "kodu açıktır" diye bir ibare gördüm. Bildiğim kadarıyla montajdan sonra kod girmek gerekiyor. Kodu açıktır ne anlama geliyor bilen var mı? Teybe müdahale edilmiş veya başka bir sıkıntı olabilir mi? Cihazı GeT (güvenli e-ticaret) üzerinden aldığım için bir sorun durumunda ödemeyi iptal etme imkanım da var. Sorun çıkaracak birşey ise satıcı ile temas kurup alımı iptal etmeyi düşünüyorum. Kısa bir süre önce aynı şekilde aldığım teyp bozuk çıktığı için biraz pimpirikliyim bu konuda :)

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Sorun yok teyp kodunu kırmışlardır...Teyp koda geçmez.Sizin için daha iyi......

Yorum bağlantısı

Bencede bir sıkıntı yok,öteki türlü esasında uğraşıyorsunuz servisti,teypçi idi vs.hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Hüseyin İlik

Rahatlatıcı mesajlar için teşekkür ederim :) Bakalım artık inşallah cihazda sorun çıkmaz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Muhtemelen çalıntı maldır ve şifre bulamadıkları için elektronik olarak kırmışlardır..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Kodu kurcalanınca bizim rdsler sapıtıyor diye biliyorum ama sonylerde sıkıntı var mı bilmiyorum.Ayrıca çalıntı olması şüphesinden dolayı ben olsam iade ederdim.

Yorum bağlantısı
Hüseyin İlik

Uyarılar için teşekkür ederim. Satıcı ile konuştum. Birkaç tane ilanı var. Gönderdiği cihazın kod girince çalışacağını ve kodunun açık olmadığını söyledi. Neyse gelince dediği gibiyse ödeme onayını veririm. Hırsızlık ihtimali olan cihazı almam mümkün değil. Bundan önce aldığım da bozuk çıkmıştı. Bunda da bir sorun çıkarsa sony'e elveda diyip yeni bir double din alacağım galiba.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ben 300 liraya gidip elleyip sağına soluna bakarak aldım..Kodu açık derken kodu var demek istemiş olabilir..

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Fort fokus,renoğ 12, amurtüsör, bagaç kapağa boyalı,4 tekerlek yeni v.b. gibi terimleri duyuyorken ''kodu açık'' bence gayet masumane yazılmış bir açıklmadır diye düşünüyorum.Kod sıkıntısı yoktur demek istemiş olabilir.Ancak tam çalıntı mal da olabilir.

Yorum bağlantısı
Hüseyin İlik

Ben 300 liraya gidip elleyip sağına soluna bakarak aldım..Kodu açık derken kodu var demek istemiş olabilir..

Hem ucuz hem seçmece desenize :) Büyük ihtimalle dediğiniz gibi bir yanlış anlaşılma oldu. Ya da öyle almayacağımı söyleyince başka bir teyp gönderdi.

Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim.

Fort fokus,renoğ 12, amurtüsör, bagaç kapağa boyalı,4 tekerlek yeni v.b. gibi terimleri duyuyorken ''kodu açık'' bence gayet masumane yazılmış bir açıklmadır diye düşünüyorum.Kod sıkıntısı yoktur demek istemiş olabilir.Ancak tam çalıntı mal da olabilir.

Aksi kanıtlanmadıkça iyi niyet esastır. Biz de öyle düşünelim :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin İlik

sony teybi kaça aldınız?

Kargo dahil 370

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...