İçeriğe Yönlendir

Mercekli Angel Far Ve Tüv

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

son bir ay içinde mercekli angel farı ile TÜV e giren var mı? Angel farlarda park olarak angel halkaları yandığı için gibi bir bahane ile fara kusur veriyorlar mı?

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

konuyu takip ediyorum da. kimse girmemiş galiba muayeneye :)

Yorum bağlantısı

konuyu takip ediyorum da. kimse girmemiş galiba muayeneye :)

Herkes elindeki orjinal farı takıp gidiyor sanırım tüv'e :D

Yorum bağlantısı

muayeneyi yapanın insiyatifine kalmış birşey bence..doğru şekilde aydınlattıktan sonra problem olmaması gerekiyor aslında.Tam anlamıyla belli bir yasak yok.Uygulamayı yapanların hepsi birbirinden farklı.Önceki muayeneye camda lpg sticker ı olmadan girmiştim hiç kusursuz çıktım.Bu ayın başında girdiğimde ön-arka iki camda da sticker vardı ancak sticker yok diye hafif kusur yazmışlar :shok: Anlayacağın muayeneyi yapanın keyfine kalmış birşey düzgün ve belli kurallar çerçevesinde ilermeyen şeyler var.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yani benim manuel ayarlı, far yıkamasız fakat tam ayarlı d2s bi-xenon farım muayeneden geçer, öylemi?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

farların tipi modeli farketmeksizin geçiyor. angel farlar sorun olmuyor. park modunda ampuller eksik olmasın yani adam boş duy görmesin yeter. benimkilere camı nerde bunun deyip geçirmişti :D

halojenleri takınca sıkıntı yaratmadılar di mi?

Yani benim manuel ayarlı, far yıkamasız fakat tam ayarlı d2s bi-xenon farım muayeneden geçer, öylemi?

hocam plakanı tüve bildircem geçirecekleri varsa da mutlaka ağır kusur versinler diye

park lamabası şart ama angel halkayı parktan saymama gibi bir sıkıntı yaratırlar mı diye kafama takıldı. gerisi için zaten sıkıntı yok.

Yorum bağlantısı
Nazım Velioğlu

1-2 ay sonra benzer durum bende de mevcut olacak, hiç kafamı ağrıtmadan orjinal farlarımı takıp sarı sarı ampüllerimle gidip geçeceğim inşallah :)

Yorum bağlantısı

1-2 ay sonra benzer durum bende de mevcut olacak, hiç kafamı ağrıtmadan orjinal farlarımı takıp sarı sarı ampüllerimle gidip geçeceğim inşallah :)

Sorabilirsin şu şekilde farlar ile geçilebilir mi?gibisinden.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

halojenleri takınca sıkıntı yaratmadılar di mi?

hocam plakanı tüve bildircem geçirecekleri varsa da mutlaka ağır kusur versinler diye

park lamabası şart ama angel halkayı parktan saymama gibi bir sıkıntı yaratırlar mı diye kafama takıldı. gerisi için zaten sıkıntı yok.

bende seni gammazlamazsam :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Erkut Uysal

Ben 1 hafta önce Toyotamı götürdüm herşeyi orjinal ampülüne farına hava filitresine kadar çıkan kusurlar : Yangın tüpü süresi geçmiş : Hafif kusur Camlarda film : Hafif kusur Sis farı ayarı : Hafif kusur yani ne yapsanızda etsenizde illa oraya birşeyler yazacaklar :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...