İçeriğe Yönlendir

Tatil Önerisi

Mert Yeldan

Recommended Posts

Mert Yeldan

Merhabalar,

Bizim düğün hemen ramazan başlamadan önce.Tatil imkanımız iş durumundan ötürü olmayacak. Ama hemen akabinde Ramazan Bayramı geliyor. Bayram süresinde şöyle 2-3 günlük ufak bir tatil istiyorum.

Gebze/Darıca'dan en fazla 5-6 saat mesafede kalabalık olmayan, insanı mekanları doğal beton yığını olmayan temiz denizli bir yer düşünüyoruz. Sarımsaklı, Altınoluk, Erikli gibi yerlerde butik otel, otel, pansiyon çok pahalı olmayacak tavsiyeleriniz nelerdir?

Başka yerlerde olur duruma göre tartıp biçip karar verecez. 20 gün içinde de rezervasyon yaparım inşallah.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Asos a gitmediysen mutlaka tavsiye ederim Mert aşık olunacak bir yer Kervansaray diye bir otel vardı kalmadık ama restoranını kullanmıştık güzel nezih bir yere benziyordu.

http://www.canakkale.bel.tr/bpi.asp?caid=225&cid=615

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Yazdım bunu kenara :)

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdinç Yılmaz

Bozcaada süper.5-6 saat sürer.ayrıca cunda da oraya yakın.cunda da ortunç club vardı.gerçi fiyatı biraz tuzluydu galiba.ama kesinlikle memnun kalacağını düşünüyorum.kısa ve güzel bir kaçamak olur...

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Evleniyor musun?

Yazik! Yasin da pek kucuk duruyor.

:D :D :D

Kimine cennet kimine cehennem. Yazımızı yaşamadan bilemeyiz be abi :)

Bozcaada süper.5-6 saat sürer.ayrıca cunda da oraya yakın.cunda da ortunç club vardı.gerçi fiyatı biraz tuzluydu galiba.ama kesinlikle memnun kalacağını düşünüyorum.kısa ve güzel bir kaçamak olur...

Çok kalabalık olduğu söyleniyor.

Düğün sonrası bayramın gelmesi bize dinlenmek için çok büyük fırsat. Kafa dinleyeceğimiz doğal ortamlar peşindeyiz.

Son 6 ayı çok yorucu şekilde geçirdik ve düğüne kadar da böyle gidecek ne yazık ki.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Asos a gitmediysen mutlaka tavsiye ederim Mert aşık olunacak bir yer Kervansaray diye bir otel vardı kalmadık ama restoranını kullanmıştık güzel nezih bir yere benziyordu.

http://www.canakkale...aid=225&cid=615

Tahir nokta atışı yapmışsın. Asos'ta kuzenimin evi var, bi kere kalmaya gittik. Kervansaray'ın hemen önünde plajı, kendi restoranı falan var. Bölgedeki en iyi oteldir derler.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Beni de boyle kandirmislardi. :D :D :D

:D

Amerika yaramış. Pattaya'ya oradan direk uçuş var.

Tahir nokta atışı yapmışsın. Asos'ta kuzenimin evi var, bi kere kalmaya gittik. Kervansaray'ın hemen önünde plajı, kendi restoranı falan var. Bölgedeki en iyi oteldir derler.

Kervansaray ne yazık ki o tarihlerde doluymuş :(

Ya aslında aradığımız şey gündüzleri gezebileceğimiz, odaya akşamdan akşama gireceğimiz bir otel. Öyle havuz deniz peşinde değilim. Ama yinede en azından 1-2 kere girilir suya.

Onun dışında işte dediğim gibi dinlenmek maksatlı sessiz sakin yerler arıyorum. Ne aradığımı da umarım anlatabildim :D

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ayvalık falan düşündünüz mü? Cunda adası? Marmara Adaları? Avşa'ya gitmiştim, çok memnun kalmıştım ben. Marmara Adaları'nda gezilecek bir yer yok ama, tüm gün deniiiiz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Valla olabilir işte. Hiç o bölgeleri bilmiyorum. Dinleneceğim yer arıyorum işte. Havası temiz sessiz doğal.

O bölgede otel pansiyon önerin var mı?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Avşa'da otelde kalmamıştım, 10 kişi gitmiştik, apartman dairesi kiralamıştık. Bu yüzden bi yer öneremiyorum :(

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bir sitede 5 yıldızlı şu oteli, herşey dahil günlük 75 TL'ye görünce çocukları tatile gönderdim. Anlattıklarına göre mükemmel ötesiymiş. Çok memnun kaldılar ve yığınla para ödediğimi sanıyorlar :D

http://www.kilikyapa...m/index_tr.html

Klima yok yazıyor oda bilgilerinde?

Antalya'da biraz uzak kaçar. Dar vaktimizi yolda geçirmek istemiyoruz.

Ersen abi önerin güzelmiş. Not aldım onuda.

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen

Merkezi sistem dediği iklimlendirmedir büyük ihtimalle.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Hocam klima yok olurmu hiç? 5 yıldızlı lüx bir otel. Yediğin önünde yemediğin arkanda. Herşey sabahtan akşama sınırsız açık büfe.

Bol bol internette arama yap derim. Uygun biyerler muhakkak düşüyor.

Valla oda bilgilerinde yok yazıyor. Merkezi iklimlendirme bile olsa var yazarlar niye yok yazsınlar ki. Şaşırdım bende :)

Antalya'da klimasız sinek yuvası var mı ki? :)

Bende onu diyom işte :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Yok yok doğru algılamışım bende :) Yazdım orayı da listeye. Bakalım 15 gün içinde halledecem.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...