İçeriğe Yönlendir

Yeni Motor Aldım Mondial 100 Mg Prince

Kemal Korkmaz

Recommended Posts

Kemal Korkmaz

Arkadaşlar Merhaba 2006 model mondial motorumu bayiye vererek yerine yine Mondial 100 CC MG Prince motoru satın aldım. Yeni alışmaya çalışıyorum şehir içinde motor kullanmak park ve yakıt açısından gayet iyi herkese tavsiye ederim.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metehan Şahin

Hayırlı olsun. Kazasız belasız binin. Can güvenliği için kasksız kesinlikle çıkmayın. (Zaten Niğde içinde polis kesinlikle affetmiyor) :police:

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Benzini koklar(mı) bunlar...

Hayırlı olsun, kazasız, belasız kullanmanı dilerim.

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Hayırlı olsun Kemal abi...iyi günlere kazasız,belasız kullan :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı
Abdülkerim Demir

trafik problemi olan her yer için kesin çözüm. :good1:

Yorum bağlantısı
Levent Pamukçuoğlu

hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.bende 2011 model mondial 125 znu aldım gecen hafta. çok güzel gerçekten, dediğiniz gibi yakıt, park avantajı süper..

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız sürüş dilerim. Forumda motosiklet tutkunlarının da bulunması ne kadar güzel :))) Ben de Honda CBF 150 kullanıyorum. Honda hem otomobil hem motosiklet çıkarıyor, acaba günün birinde Ford da motosiklet çıkarır mı dersiniz? Öyle olursa ilk müşterisi ben olurum :p Motorum da ford, arabam da ford, takım olur böylece .

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız sürüş dilerim. Forumda motosiklet tutkunlarının da bulunması ne kadar güzel :))) Ben de Honda CBF 150 kullanıyorum. Honda hem otomobil hem motosiklet çıkarıyor, acaba günün birinde Ford da motosiklet çıkarır mı dersiniz? Öyle olursa ilk müşterisi ben olurum :p Motorum da ford, arabam da ford, takım olur böylece .

Tkırtı derdi ; rüzgar sesi derdide olmaz :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Akif Sarı

Arkadaşlar Merhaba 2006 model mondial motorumu bayiye vererek yerine yine Mondial 100 CC MG Prince motoru satın aldım. Yeni alışmaya çalışıyorum şehir içinde motor kullanmak park ve yakıt açısından gayet iyi herkese tavsiye ederim.. :)

Hayırlı olsun. :nazar: ... kasksız asla binmeyin. Bende de 151 RS var.

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Hayırlı olsun. Kazasız belasız binin. Can güvenliği için kasksız kesinlikle çıkmayın. (Zaten Niğde içinde polis kesinlikle affetmiyor) :police:

Uzun yola gitmiyorum sadece şehir içi kullanıyorum.

Hayırlı olsun Kemal abi güle güle kazasız kullan.. :nazar:

100 cc mi bu şimdi..

Hakan'ın dediği gibi ybr ye benzetmişler.. :)

Evet bende ona benziyor diye aldım. :)

kaç yapıyo :nazar:

Km göstergesi 120 falan yazıyor ama Çağlar abi 80 belki 90 anca yapar :)

Ne kadar yakıyor :)

Yakıtı ölçecek kadar binmedim ama az yakıyordur daha 10 km yol yaptım :)

Ford motor falan çıkarmaz uğraşmaz Çin işi varken kimse de almaz ...

Hayırlı olsun. Maşallah :nazar:

fiyatınıda ben sorayım.

Fiyatı 2.000 TL önceki motorumu verdim onuda 1000 TL saydılar

Hayırlı olsun. :nazar: ... kasksız asla binmeyin. Bende de 151 RS var.

Sizinkiler hızlı motordur muhtemelen kaskım var ama biraz büyük küçük bişey almam lazım.

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Hayırlı olsun, bu konuları okudukça dindirdiğim motor sevdam yine ara ara depreşiyor...

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Hayırlı olsun, bu konuları okudukça dindirdiğim motor sevdam yine ara ara depreşiyor...

Benim de, hele İzmir'e bahar gelmişken :)

Hayırlı olsun...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...