İçeriğe Yönlendir

Cipste Büyük Tehlike

Misafir

Recommended Posts

KOnuşma yediğimiz üç beş şey var onuda rezil etmeyin. Sen yemiyorsun sanki :D

Daha dün gece yedim yaa :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Tamam, tamam şuan için vazgeçtim az sonra dışarı çıkacağım ve cipsin yalnız kalmaması için yanına Sprite alıp akşama yapacağım bu keyfi :D Survivor izlerken. :)

Çek foto ekle Osman :)

Daha dün gece yedim yaa :D

Ben demedim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Tamam, tamam şuan için vazgeçtim az sonra dışarı çıkacağım ve cipsin yalnız kalmaması için yanına Sprite alıp akşama yapacağım bu keyfi :D Survivor izlerken. :)

Ooo keyife bak.

Ben demedim :D

Bende foto yok,sende hiç olmaz :biggrin:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Konuyu yeni gördüm ben yahu.Daha dün akşam cips-kola ikilisiyle sarmaş dolaş olmuştum ben.Ölecekmiyim dohtor bey :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

bazı insanların bünyeleri bu gibi yiyecekleri kaldırıyor. Abur cubur ve benim en az 5 katım yemek yiyen arkadaşım benden 30 kilo daha zayıf. benim gibi bünyelere ise su içsen yarıyor. sinir oluyorum bu duruma :angry:

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

bazı insanların bünyeleri bu gibi yiyecekleri kaldırıyor. Abur cubur ve benim en az 5 katım yemek yiyen arkadaşım benden 30 kilo daha zayıf. benim gibi bünyelere ise su içsen yarıyor. sinir oluyorum bu duruma :angry:

Al benden de o kadar. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ciddi oranda abur cubur tabir edilen ürünlerden tüketiyorum.Özellikle de fazla yemeğe çalışıyorum ki kilo aldırsın diye.Ama maalesef ki benim bünyemde kilo aldırmıyorlar :)

Yorum bağlantısı

Desene yeterki seveyim,zarar filan vız gelir. :D

Bunun tadı başka :D

Bide soğuk cola hah :D

Konuyu yeni gördüm ben yahu.Daha dün akşam cips-kola ikilisiyle sarmaş dolaş olmuştum ben.Ölecekmiyim dohtor bey :D

Ya bundan ölünseydi,benim kemiklerim çürümüştü şimdiye :D

Yorum bağlantısı

Biri benimi tarif etmiş :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

Biri benimi tarif etmiş :D

Fakat bu kişilerin resmini hedef tahtasına koyup dart oynuyorum :crazy::kihkih:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...