İçeriğe Yönlendir

Bu Da Benım Xenon Lar Orjinal Tayvan :)))

Murat Korumaz

Recommended Posts

Murat Korumaz

her boya ustasının atabilecegi bir boya tek sart laf dinlemesi ve fırını yakması cunkı arac ın zemınıne once sıyah boya atılıyor 2k o kurudukdan sonra efekler atılıyor laf anlamayan usta 2 k yı atıyor fırını acmadan 1 saate kuru deyıp efeklerı atıyor sıra vernıge gelınce suprız oluyor zemındekı sıyah kusmaya baslıyor bu sekıl 3 kılo boya yıyen arkadaslar var sonucda

heee birde ustalarımız hep sucu boyaya atıyor sonra ıthalatcı fırmadan bır yetkılı gelıyor gozunun onunde boyayı atıyor elıne verıyor ozaman susuyor ustalar yoksa hep boya kotu

boyası kocasinan sanayıde yapıldı boya abd den geldı ama sımdı ıthalatcı fırma turkıyede uretıme basladı (fiyat yarı yarıya dustu) her kez boyayı atanı merak edıyor ama dedıgım gıbı herhangı bir boya ustası rahatlıkla yapa bılır sadece soylenenı yapacak :))

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

video facebook da olması lazım bır bakayım lık olarak alabılıyormuyum

http://www.facebook....&type=2 buyrun efemmmm

Yandaki modifiye mercedes kim?

Ayrıca mutlaka bu aracın tüm aşamaları için yeniden bir konu açılmalı, diğer patlıcanlara kapak olmalı derim.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
Harika bir şey... Boyası nerede yapıldı bunun ?

Apaçilerin pirisin yeminle abi :rofl:

Yandaki modifiye mercedes kim? Ayrıca mutlaka bu aracın tüm aşamaları için yeniden bir konu açılmalı, diğer patlıcanlara kapak olmalı derim.

Bana gelen telefonları bir bilsen hiç de böyle konuşmazdın :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben bilmem patlıcancı. Karşılaştırsak seninkine 10 basar :D

Her şeyden önce kaldırıma çıkan bir cip işte bu, daha ne olsun :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kulvarlarımız farklı yavrukuş :)

3renk'e bakınca gayet aynı kulvardasınız olarak görüyorum :D

Yorum bağlantısı
Emre Cetin

Resimlerde pek ısınamamıştım ama videoyu görünce bayıldım renge çok güzelmiş.

Yorum bağlantısı
Murat Korumaz

aynı durum bendede oldu son gece boyayı getıren arkadası aradım dedım hareketlı gotuntu yolla yoksa gelme boyatmakdan vaz gectım bana yenı nesıl ajan 2 fılımını ızle dedı orda farklı bır 3 renk vardı bir kovalamaca sahnesı ızledım ok yı verdım :) bu arada yanda gorunen mavı mercedes boyayı getıren firma sahıbınındı satıldı renk deyıstı :)

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Burak Cora

bu ne yahu far sonük kaldı arabanın yanında düşün artık bunu polis te yakalayamaz plaka olmazsa bi bakacak yesil bi bakacak mor bi mavi sonra arkadan söylenecek ib....er bak üçüde aynı arabadan almış :):) :) :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...