İçeriğe Yönlendir

Muhabbet Kuşu

Misafir

Recommended Posts

Fatih Çalıkuşu

kuş bundan sonra köpeğin yanına bile yaklaşmaz

Irklarada okadar para vermeyin yazık yerli yavru alın bende vakti zamanında insana daha yakın diye hollanda cinsi çok aramışımdır zor bulunduğu için fiyatlar oldukça yüksekidi cana yakın olması yavru olmasıyla alakalı büyüdükçe yabanileşiyor gözlemlediğim üzere dişiler çok daha yakın oluyorlar erkekler biraz daha yabani ve ısırdıklarında can yakıcı olabiliyorlar ama erkeklerin konuşma olasılığı hayli yüksek çünkü doğasında dişilerini etkilemek için bazı sesleri taklit ederek etkilemeye çalışıyorlar

Para olarak piyasanın neredeyse yarısına alıyoruz, öyle uçuk rakamlar değil,en azından doğum tarihi,annesi babası rengi şekli ortada

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Arkadaşlar Ankara'da dişi muhabbet kuşu alabileceğim birisi varmı? 14 aylık erkek kuşum var, evlendirmek ve yavru almak istiyorum, sahiplendirme olabilir, satış olabilir. Petşoplarda satılan kuşlar genelde çok sağlıksız, o nedenle riske girmeyip tanıdık birinden temiz bir kuş almak istiyorum. aklınızda bulunsun. Dişi kuş istediğimi belirtmeme gerek kalmamıştır diye düşünüyordum ama yine de yazayım :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Arkadaşlar Ankara'da dişi muhabbet kuşu alabileceğim birisi varmı? 14 aylık erkek kuşum var, evlendirmek ve yavru almak istiyorum, sahiplendirme olabilir, satış olabilir. Petşoplarda satılan kuşlar genelde çok sağlıksız, o nedenle riske girmeyip tanıdık birinden temiz bir kuş almak istiyorum. aklınızda bulunsun. Dişi kuş istediğimi belirtmeme gerek kalmamıştır diye düşünüyordum ama yine de yazayım :)

Eş seçerken dikkat edin bu hayvanlarda bizim gibi eş seciyor kuşu kafese salıp bekleyin iyi anlaştığı yanına gittiği dişiyi alın .

Yorum bağlantısı

Bu da benim mavişim. Şuan 2 tane resmi var bende. Elimi uzattığımda geliyor ama dışarı çıkınca pek yanıma gelmiyor :)

Henüz bir aylıkken,

2n18hlu.jpg

Bu resmi de geçenlerde çekmiştim :) Poz verdi çirkin :)

24fjlhk.jpg

Yorum bağlantısı

Diğer fotoları bulamadım :D

9taneydi :p

Fotoları aile fotografçısınamı çektirdin... :biggrin: one öyle 1 tane yeterdi :biggrin:

Yorum bağlantısı

Fotoları aile fotografçısınamı çektirdin... :biggrin: one öyle 1 tane yeterdi :biggrin:

9kuş vardı demek istedim :D

Yorum bağlantısı

9kuş vardı demek istedim :D

9 kuş olunca hepsi farklımı oluyor :biggrin: o zaman hepsini bir arada çektirseydin aile fotoğrafı gibi :D

Yorum bağlantısı

9 kuş olunca hepsi farklımı oluyor :biggrin: o zaman hepsini bir arada çektirseydin aile fotoğrafı gibi :D

Hakan sen uykunu alamamışsın, kız uyutmadı zahir. Hadi git biraz şekerleme yap. Yoksa bu garip sorular başına iş açacak.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Evlenmeden önce besliyordum. Bir gün pencereden kaçtı hane halkından biri ölmüşcesine üzülmüştüm bir daha almadım.

Yorum bağlantısı

Hakan sen uykunu alamamışsın, kız uyutmadı zahir. Hadi git biraz şekerleme yap. Yoksa bu garip sorular başına iş açacak.

Abi hepsi kuş bunların ne gerek var ayrı ayrı çekmenin :crazy:

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

cennet papağanları çok güzel çok oyuncu olduklarını duymuştum yavruları eğitirsiniz artık.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...