İçeriğe Yönlendir

Zenon

Burak Bozkurtt

Recommended Posts

Burak Bozkurtt

slm arkadaşlar hıd marka zenon almak istiyorum. h4 8000k kısalar zenon uzunlar sarı fiyatıda uygun,aydınlatması iyimidir tavsiye edermisiniz

Yorum bağlantısı
Ümit Yıldız

Mercekli Far Şart bence Mercekli farınız yoksa hiç bulaşmayın xenon'a vereceginiz parayı başka birseyler için harcayın bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Eski

eski aracim tempraya takmamla geri sokmem bir oldu. paraniza yazik olur. ince balastli olanlari daha iyi diyor kullanan bir arkadasim. hala kullaniyor ama ben begenmiyorum. suan mondeomda sentinel kirmizi balastli xenon kit var. iki kit arasinda daglar kadar kalite farki var. ben sentinelden cok memnunum burak kardesim.

Yorum bağlantısı
Eray Eski
(düzenlendi)

ayrica kisalar xenon uzunlar nasil sari oluyor H4 ampulde ??????

uzun kisa xenon olur H4 lerde.

h7 olsa kisalar xenon uzunlar sari olabilir. 2 ayri ampul var. ve en saglikliksida bu bence.

makyajli focus fari alip h7 kisa xenon uzun sari ampul yaparsaniz yada mercekli bi xenon uygulamasi yaparsaniz verdiginiz paraya deger. ve daha guzel olur.

tarihinde Eray Eski tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eray Eski
(düzenlendi)
:fiuw: ilk defa goruyorum..... :D tarihinde Eray Eski tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

H4-2, yeryüzünün en berbat sistemidir. Kısalar yanınca farın sağında devasa gölge, uzunlar yanınca uzun hüzme aracın solunda, kısalara geçince xenon ısınmasını bekleme.. Faciaya davet..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Altındal

bende h4 merceksiz zenon var, çok berbat bir şey, önümü göremiyorum, ayrıca karşıdan gelenleri çok aşırı rahatsız ediyor, en kısa zaman da bende sökücem :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Bir arabaya takılabilecek en berbat sistem. Araç sahibinin aracına yaptığı en büyük kötülük diyebilirim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Bozkurtt

herkesin yorumlarına teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için, ankara da mercek montajı yapan bir yer var mı peki arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Forumdaki kaç yüzüncü xenon konusu bu? Cidden merak ettim :)

,

Hepsi de başarısız girişimlerden ibaret :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

herkesin yorumlarına teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için, ankara da mercek montajı yapan bir yer var mı peki arkadaşlar

Hala vazgeçmediniz mi?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Üyelerimizden Oktay Toker..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hala vazgeçmediniz mi?

Doğru yolu bulmuş işte. Mercek montajı istiyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...