İçeriğe Yönlendir

Drift Academy İstanbul Fotoğraflarım

Aykan Samet Uzun

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

...

Eğitimlerde drift speclerinden hazırlanmış Nissan 200SX S14 otomobillerimiz kullanılmaktadır.

İsteyen katılımcılarımız, eğitim programlarına arkadan itişli kendi araçları ile katılabilmektedirler.

Eğitim esnasında oluşan mekanik arızalar Drift Academy’e aittir.

Pilotaj hatası ile meydana gelebilecek kazalarda ise oluşacak hasar katılımcıya aittir.

..

İyi başlangıç. Ama bunun sigortası vs yok mudur? OPET'in garantisine benzemesin? Dandik araç kiralama firmaları eskimiş balatayı kiralayana bozdun deyip çıkarlar mesela işin içinden teminatı vermezler.

Bir de 2 gün 10 kişi kaç saat teorik kaç saat tek kişi pratik acaba belli midir?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İyi başlangıç. Ama bunun sigortası vs yok mudur? OPET'in garantisine benzemesin? Dandik araç kiralama firmaları eskimiş balatayı kiralayana bozdun deyip çıkarlar mesela işin içinden teminatı vermezler.

Bir de 2 gün 10 kişi kaç saat teorik kaç saat tek kişi pratik acaba belli midir?

academy takısına fazla takılmamalı, teorinin doğru anlatımı (kaç kişi can kulağı ile dinler de) + Türk iş otoparkta yanlama

zamanında 51 kişi, seminere katıldık, Ralli teorik eğitimi, ilk 5. dakikada , 1 adet soru sordular, 51 kişiden sadece 8 pilot çıkabilirdi teorik olarak, acaba soru ne idi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

ben de aynı şeyi ima ediyorum dolaylı olarak. Ama kurumsallaşma da güzeldir.

Yorum bağlantısı
Aykan Samet Uzun

İlk öğrenmeye çalışan biri öyle bir attırır ki. Zaten maksat atması atamaması değil. Madem paralı bir servis, güvenlik önlemlerini almak zorunda olmalı şirket. Tazminatlar ödemek zorunda kalır yoksa.

Güvenlik önlemlerine hiçbirşey demiyorum zaten.Hatta bir ara Corolla AE86 yandı, ortada 1 tane yangın tüpü yoktu.Sıfırdan yapılmış araba yandı gitti kül oldu.Ondan sonra koydular tüpleri :angry:

Ama hala kimse o arabalara takla attıramaz diyorum :seytan:

bunları görünce 200sx alasım gelıyo :D

Müdür 16-17 liraya kral S13 alıyosun.Sonra bas çek-bas çek ver yanı :biggrin:

O kadarını bilemicem.Bi arayıp detaylı sormak lazım...

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

academy takısına fazla takılmamalı, teorinin doğru anlatımı (kaç kişi can kulağı ile dinler de) + Türk iş otoparkta yanlama

zamanında 51 kişi, seminere katıldık, Ralli teorik eğitimi, ilk 5. dakikada , 1 adet soru sordular, 51 kişiden sadece 8 pilot çıkabilirdi teorik olarak, acaba soru ne idi?

Neydi abi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Neydi abi?

seminerin en başında sordular: kaç kişi pilot, kaç kişi copilot olmak isterdi diye, 8 kişi copilot için el kaldırınca, teoride sadece 8 pilot çıktı 51 kişiden :D ,

vesile ile, tüm dünyadan basın mensupları formula1 deneyimine giderler, Türk gaztecilerden sadece 1 tanesi formula arabasına binmeye hak kazanır, teori bölümdeki simulasyonda sadece O, viraj öncesi frene basmıştır.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

seminerin en başında sordular: kaç kişi pilot, kaç kişi copilot olmak isterdi diye, 8 kişi copilot için el kaldırınca, teoride sadece 8 pilot çıktı 51 kişiden :D ,

vesile ile, tüm dünyadan basın mensupları formula1 deneyimine giderler, Türk gaztecilerden sadece 1 tanesi formula arabasına binmeye hak kazanır, teori bölümdeki simulasyonda sadece O, viraj öncesi frene basmıştır.....

Serhan Acar'la tanışıklığın olmuş mudur abi? Gerçi o çöm kalır senin yanında ama.

Geçmişini bilmiyorum ama sanırım Türkiye'deki en iyi motorsporları -bilinen şekliyle formula 1- çalışanı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

estağfirullah, onların kulvarı ayrı, yoktur tanışıklığımız

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

fayırfoks

iyi de android cep telefonu ile çekilen video işte.

Safari reklamı yapalım:

Safari-Logo.png

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Firefox ile indirim VLV player ile izledim.. Cep telefonu kayıtlarının bu kötülüğü de oluyor ...

Video ya gelince.. Kullanımı çok zahmetli bir aracı kaydırabilmek yetenek işi.. :)

Passatı da kaydırır bu :D

muchbowing.gif

firefox_logo-728-75-728-75-580-75.jpg

Tamam len :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...