İçeriğe Yönlendir

Angel Eye

Burak Bozkurtt

Recommended Posts

Burak Bozkurtt
(düzenlendi)

b_593.jpg

arkadaşlar bu far iyimidir aydınlatması nasıl tavsiye edermisiniz

tarihinde Burak Bozkurtt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

junyan

kuvvetle muhtemel H1 haojen merceği var üstünde. Xenonlar tam olmuyor olsada kara kara lekeler oluyır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Farı alıp merceği değişirsen sorun olmaz. Öteki türlü kısa sürede merceği kararıyor ve ışığı berbat.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

kuvvetle muhtemel H1 haojen merceği var üstünde. Xenonlar tam olmuyor olsada kara kara lekeler oluyır

+1

bi ara forumda satılık f1 bi-xenon mercekli farlar vardı. kim satıyordu hatırlayamadım. duruyorsa eğer onları almanızı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Burak Bozkurtt
(düzenlendi)

farı alıp merceği değiştirmek, felan bayağı maliyetli bir iş orjinal fara mercek taksak daha iyi olur. heralde

tarihinde Burak Bozkurtt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

farı alıp merceği değiştirmek, felan bayağı maliyetli bir iş orjinal fara mercek taksak daha iyi olur. heralde

Kesinlikle..

Yorum bağlantısı
Çağın Özdemir

Benim farlarım bu farların aynısının siyah zeminlisi.Angel halkalarım istediğim gibi aydıtlatmıyordu.Oktay abiyle içini açtık angel kısımlara led döşedik.Konusu mevcut inceleyebilirsinhttp://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/230376-f1-junyan-far-modifiyesi/page__fromsearch__1. Merceği fena değil ama yuvası diğer merceklere olmuyor bu yüzden sonradan mercek değiştirmek bir hayli masraflı ve uğraştırıcı bir iş.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bunları önerene kadar sendekileri önersene Mustafa...Seninkiler çok iyidir bunlara göre... :)

:) benim bi xenonlar pahalı geliyor piyasaya. alınacak angel var ise FK larınki alınmalı. kullandığım için biliyorum. mercek kaliteesi olsun angel görünüşü olsun en güzeli o. zaten bir takım alacaktım sıfır olarak eldeki bir far takımını satsam.

Mustafa başkan angel almaz :D Angel ve mercek yapar :D :D :D :D

:D valla fk angelları ile otobanda bi xenondan daha etkili gidiyordum :D gece millet 5 serisi sanıyordu :p birde eski arabada h4 ampul sistemi vardı. uzunları yakıp kısalarla bi xenon gibi yapıyordum :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...