İçeriğe Yönlendir

Astra Gtc Inceleme

Tuğrul Ersoy

Recommended Posts

Tuğrul Ersoy

İ30 testi için giderken reis opele uğradım varsa gtc de test edeyim diye :) ancak gtc test aracı olmadığını ve olamayacağını söylediler (sanki ferrari istedik test için :biggrin:) neyse fiyat konusunda son ne yaparsınız dedim, (resimlerdeki araçta ki) 20 inc jant farkını ve üstüne 1000 tl daha düşerim dedi(19 jant standart) ama nakitte alıcı olunursa şurası şunu verdi burası bunu verdi deyip de 1000-1500 daha düşürülebilirdi.Ben aracı beğendim fiyatı özelliklerine göre uygun, koltukları rahattı plastikler c sınıfı standartlarında ama deri kaplamalarla bu hissi artırmaya çalışmışlar bence bu aracın kupe sınıfında genişlik ve konfor olarak rakibi yok :)

Yorum bağlantısı
Burak Koca

Hocam sonuçta fiyatı ne peki :) Dışını beğendim fakat, içi standart Astra gibi. Hani o sportif havayı yansıtamamış...

Yorum bağlantısı
Osman Akkuş

Burak Bey e katılırıyorum. Dışı oldukça yırtıcı yapmışlar ama içinde ben bi farklılık göremedim sıradan astradan.

Yorum bağlantısı

İçi çok dar ve o torpido kapağının kalitesizliği resimden bile anlaşılıyor, bunun fiyatına insignia varken benim için zor bir tercih olur.

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

Hocam sonuçta fiyatı ne peki :) Dışını beğendim fakat, içi standart Astra gibi. Hani o sportif havayı yansıtamamış...

resimlerdeki araç 1.6 turbo 180 bg 20 inc 60 dediler 58-59 a sıkı pazarlıkla alınır rahat,bu aracın en büyük handikabı bence uzun vadede lastikleri 20 inc lastikler uzun ömürlü değil ve tanesi ortalama 700 liradan başlıyor 55-60 liralık bir araca 2500-3000 lastik parası ödemek pek mantılı değil.

İçi çok dar ve o torpido kapağının kalitesizliği resimden bile anlaşılıyor, bunun fiyatına insignia varken benim için zor bir tercih olur.

Bana pek dar gelmedi boyum kısa olduğu için ama tek kapı neticede fazla beklenti içine girmemek lazım, megan kupe ve diğer araçlardan geniştir bence torpido kalitesi evet ne yazıkki kalitesiz ama c sınıfında, donanımlı, 180 bg olan bir araç için normal demek lazım, giuliettada halı kaplı mesela ama fiyatı fazla :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tek kapı :wub:

KA'dan sonra hastalık oldu bende... Bi de kolay satılabilseler...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Evet, resimlerin boyutları normalmiş. :)

İnternetim yavaşlamış demek ki, bir türlü yüklenmeyince resimler yine çok büyük sandım. :biggrin:

Eline sağlık.

Koskoca DEM'in internetini sen sömürüyorsun demekki :)

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Arka görünüm bana scirocco yu anımsattı yandan megan 3 sport önünü ve içini gördüğümde '' evet bu astra '' diyebildim... :)

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

bence tasarım olarak sciroccodan altta kalır yanı yok, her tarafta beyaz scirocco görmekten ve günlük kullanıma uygun araç isteyenler için birebir, ayrıca opelin yeni 1.6 turbo 200 bg 300 torklu motoru gelince 1.4 tsi 160 bg nin artık konuşulacak yanı kalmaz, koskoca başkentte gtc test aracı nasıl olmaz anlamıyorum ya bu ülke istanbul dan mı ibaret :angry:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...