İçeriğe Yönlendir

Kasetçalara Aux Ve Mp 3 Çıkışı Tarifi....

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Mehmet Pınar

Bende dün telefon üzerinden denedim.Ses gerçekten çok kaliteli.Hemde direksiyon kumandası çalışıyor.Telefondaki şarkıyı sardırıp değiştirebiliyorsun. Oktay abiye tekrar teşekkür.Ayrı bir konuda video yükleyeceğim.

Yorum bağlantısı

Şahin bey öncelikle bu şemadaki bağlantıları çizip tekrar yüklemeniz ve mesaj kutunuzu boşaltmanız gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Mükremin abi teybi yaptırdığım arkadaş şu anda kursta gelir gelmez bu şemayı gösterip neler yaptığını göstermesini isteyeceğim....Saygılarımla... :flowers:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

Mükremin abi teybi yaptırdığım arkadaş şu anda kursta gelir gelmez bu şemayı gösterip neler yaptığını göstermesini isteyeceğim....Saygılarımla... :flowers:

Şahin bey bekliyorum.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Yasin Erbakılı

Şahin bey, şu şema konusunda bir yardımcı olursa süper olacak.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yasin Erbakılı

Ford RDS 3500 kasetçalar için aux girişini nasıl yapabilirim acaba, yardımcı olur musunuz?

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Onur YILDIRIM
(düzenlendi)

Arkadaşlar ben aux soketini direk teyibin ön paneline yerleştirdim (iç tarafından da silikonla sabitledim) çok daha güzel oldu hem teyibi söküp takarken farklı yerlere giden kabloları ayırmakla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Benim kaset decki bozuk olduğu için içine kaset koymadan da tuşa basınca kasede geçiyor. Yine de kaset motorunun sesini duymamak için güzel bi buton alıp aux'un yanına monte edecektim fakat deckin üzerindeki switchleri denedim bi türlü kasede nasıl geçtiğini bulamadım. Bu konuda detaylı yardımınız olursa sevinirim.

0ff151.jpg
d360b5.jpg
a18fbd.jpg

cadded.jpg
tarihinde Onur YILDIRIM tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...