İçeriğe Yönlendir

Sıfır C-Max Eksik Donanım

Osman Dolaş

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bence üreticinin hakkı evet ama, satışta aynı model ve üretim tarihinde çıkanlarda fark olmamalı, yani, aynı anda alınan arabalar aynı olmalı, stoktakini al git diyememeliler, alırken araştırıp ona göre istemek, söylemek lazım sanırım, yoksa bu maddeyi bizdeki gibi stoktakini al git şeklinde yorumlarlar.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Yurtseven

Merhabalar,

Bedeli ödenmeden alınan hizmet veya hediyelerde bile kişilere uygulanan farklılıklar kendimizi kötü hissetmemizi sağlar. Kaldıki bedelini ödeyip aldığımız mal ve hizmetlerde karşılaşılan bu durum insanın canını oldukça sıkar ve kendimizi aldatılmış hissederiz.

Bu yönü ile bakarsak size verilecek hediyelerin hiçbir anlamı olmayacak ve hep aracınızdaki o eksikliği hissedeceksiniz.. Ama eksikliğin düzeltilmesi adına araç tavan döşemesinin indirilmesi ve eksikliğin giderilmesi durumunda dahi tavan döşemesinin zırıltısı ve tıkırtısı kesilmeyecektir. Kusurun giderildiğine dahi sevinemeyebilirsiniz.

İçsel muhasebenizi bu yönde de yapabilirseniz daha mantıklı bir yaklaşım sergilersiniz kanatindeyim. Hediye almaya karar verirseniz, araçta kalıcı bir hediye olmasını tavsiye ederim. (yazılımla hp yükseltilmesi gibi)

Yeni aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim.

Uğur Yurtseven

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Ben olsam hediyeleri almak yerine, arkadaşımın aracındaki lambadan isterdim. (Her ne kadar takılamaz, tesisat yoktur, vs gibi şeyler söylense de) çok kolay bir şekilde tesisatta hiçbir değişiklik, ilave, kesme, vb işlem gerektirmeden değişiklik yapılabilir diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Emre Cetin

En iyisini yapmışsınız led dediğiniz nedir takılır bunu alabildiğinize sevinin bence bu bile bir gelişme .

Yorum bağlantısı
Turgay Kotil

bence orjinallliği ile oynatmayın .ellemesinler.kirli ellerle tavana birde kirletirler vs. ne varsa verdiklerialbence de

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...