İçeriğe Yönlendir

2005 C-Max Silecek Ölçüleri Nedir?

İlker Alnıkızıl

Recommended Posts

İlker Alnıkızıl
(düzenlendi)

2005 c max chia.arkadaşalr kullandığım silecek kırıldı zaten ses yapıyordu değiştirecektim bahane oldu yenisini alacağım ancak ölçüler marka hakkında bilgi verirseniz sevinirim orjinali 100 tl gibi bir fiyat piyasada daha uygunları var ama sizinde yorumlarınızı bekliyorum hepinize teşekkürler

tarihinde Ahmet Kıyak tarafından düzenlendi
Acilll, yardımm vb. konu başlıkları açmayınız.
Yorum bağlantısı
Hüseyin Dönmez
(düzenlendi)

30 35gibi Bursa'da.ben geçensene değiştirdim.100tl çok silecek dediğiniz kol değildir herhalde. 65 48 cm

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bizde taktırmıştık 1 sene önce hiçbir sorun atlama çizme eskime yok. Arabanın yanına inince bakayım markası ne imiş ?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Metin Çilo

http://www.hepsiburada.com/liste/rbw-ford-focus-2006-sonrasi-araca-ozel-silecek-supurgesi-sagsol-2li-set-/productDetails.aspx?productId=otctn51876&categoryId=20024712

Kardeş burada satılıyor ve ölçüleri dediğim gibi 65 cm- 43 cm.

ford da silpak markasını kullanıyor ama serviste çok pahalı 75 TL dediler internette silpak var 35TL civarı bu dediğim ise 16 TL idi dene istersen.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Aydın Perçem

Bizde taktırmıştık 1 sene önce hiçbir sorun atlama çizme eskime yok. Arabanın yanına inince bakayım markası ne imiş ?

markaya bakabildiniz mi? :)

orjinal ile silbak arasında seçim konusunda yardımcı olabilecek var mı?

orjinal : 100 TL

silbak : 30 tl

birde aşağıdaki linkteki var : 24TL (umarım link vermem sorun olmaz, sorun olursa lütfen siliniz..)

http://www.bu firman?n reklam?na izin vermiyoruz..com.tr/cmax-on-silecek-supurgesi-tk-banana-tipi-20032008-pid-10930.html

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

markaya bakabildiniz mi? :)

orjinal ile silbak arasında seçim konusunda yardımcı olabilecek var mı?

orjinal : 100 TL

silbak : 30 tl

birde aşağıdaki linkteki var : 24TL (umarım link vermem sorun olmaz, sorun olursa lütfen siliniz..)

http://www.bu firman?n reklam?na izin vermiyoruz..com.tr/cmax-on-silecek-supurgesi-tk-banana-tipi-20032008-pid-10930.html

Abi söz konusu silecekler markasızmiş, bulamadım herhangibir yazı. Bakmıştım ama unutmuşum yazmayı. Bu arada zaten insafsızlar o silecekleri çaldılar. Bizde tekzenden autokit marka aldık son derece memnunuz fiyatıda baya uygundu. :)

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Akşam Kocaeli Sanayiden Bosch marka aldım, taktım.. 60 TL. SORUNSUZ...(Takımı 20 TL olan da vardı, lastikleri ucuz duruyordu..)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Şimsek

Ben muzu değil silecek lastğini değiştirdim wolksvagen-opel parçacısından orjinal alman

25 lira hem sileceğimin kolları orjinal kaldı hemde orjinal lastik taktırdım ilkini 2010 da takmıştım 2 ay önce tekrar yeniledim

aklınızda olsun 60 cm silecek lastikleri wolksvagen-opel in bir modeliyle uyumlu ama hangisi adam söylemedi söylese başka yerden daha ucuza alabilirdim heralde

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

zaman içinde tutucular ve lastiğin takıldığı kol özelliğini yitiriyor.. benimki mesela tutuculardan çatlamıştı..

Yorum bağlantısı
Serkan Şimsek

zaman içinde tutucular ve lastiğin takıldığı kol özelliğini yitiriyor.. benimki mesela tutuculardan çatlamıştı..

Sanıyorum benden önceki sahibi hiç değişmemiş 2006 model bende değişmedim hala hiç bir sorun yok

Yorum bağlantısı
Misafir

Anlaşmalı iş yerlerinden Çakır Otomotivden 60 liraya aldım ben silecekleri.Daha önce 20-25 liralık silecekleride kullandım ama memnun kalmadım hiç performanslarından

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...