İçeriğe Yönlendir

Karcher Markası İle İlgili Sorularınız

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Nihat Palolu

Nihat Abi iletişim bilgilerini varsa kataloğunu 0246 237 14 80 e faksla veya Göltaş A.Ş Isparta-Afyon Karayolu 15. km Isparta adresine posta-kargo vs şeklinde ulaştır.Bizim satın alma birimine göndereyim değerlendirsinler ;)

Kargo ile gönderirim :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu

Epeydir , yoğunluktan foruma giremiyordum.

İşyerimize BD530 Zemin temizleme ve T15/1 Kuru Süpürge satın aldım Adana Karcher'den.

Konuyu daha önce görseydim fiyat teklifi isterdim Nihat beyden. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Nihat Palolu

Nihat bey, ev için buharlı elektrik süpürgesi lazım.Eşim başımın etini yedi :) Önereceğiniz bir model var mı ?

Adnan bey bu konu başlığı ben foruma sponsor olmadan önce açılmıştı. Şu an sponsor değilim.

Buradan cevap vermem ne kadar doğru olur bilemiyorum ama kısa bir açıklama yapayım.

Soruyu doğru sorup sormadığınızdan tam emin değilim. Modeller birbirne çok benzediği için genelde yanlış soruluyor çünkü :)

Karcher'de buhar fonksiyonu olan modeller SC, SI, DE, SV ile başlar.

SC, SI, DE ile başlayan modeller sadece buhar verir, süpürge özelliği yoktur.

SV ile başlayan modeller ise hem buhar verir hem süpürge özelliği vardır.

Bu yazdıklarıma göre hangi özelliklere sahip olmasını istiyorsanız ona göre öneride bulunurum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Adnan bey bu konu başlığı ben foruma sponsor olmadan önce açılmıştı. Şu an sponsor değilim.

Sponsorluk bitti, arkadaşlık bitti diyecek değiliz ya.. :) Dostluk bakidir.. Sorulmuş, cevaplayacaksın tabiki :)

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Forumun Nihat Bey'in işyeri ile yaptığı sponsorluk anlaşması sona ermiştir.

Yönetim tarafından bu konu altında Karcher marka ürünlerle ilgili paylaşımların devamına karar verilmiştir.

Bilgilerinize sunulur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Sponsorluk bitti, arkadaşlık bitti diyecek değiliz ya.. :) Dostluk bakidir.. Sorulmuş, cevaplayacaksın tabiki :)

Tabiki dostluğumuz bakidir abi :) Konu başlığı uygun değildi, değişince uygun olmuş, teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Hem süpürsün hem buhar fışkırtsın isterim :) Sadece buhar makinesi istemiyorum.Süpürge ihtiyacımız da var.İkisini tek kalemde çözmek istiyorum.

Hem süpüren hem buhar veren iki model var.Karcher SV1802 ve Karcher SV1902. Bu modeller aynı zamanda su filtreli elektrikli süpürge.

SV1902 modelinde yedek su deposu var. SV1802 de yedek su deposu yok. Diğer tüm özellikleri ve aksesuarları aynı.

SV1802 modelinde ısıtıcı kazana su dirket dolduruluyor. SV1902 modelinde yedek depoya su dolduruluyor. Yedek depodaki suyu ısıtıcı kazana pompa gönderiyor.

SV1802'nin kazanında su azaldıysa ve su ilavesi yapılmadan ısıtma işlemine başlandıysa, kazan kapağı emniyeti devreye giriyor ve açılamıyor. Su ilavesi yapabilmek için kazanın soğuması bekleniyor.

SV1902 modelinde ise fark etmiyor, istenildiği zaman veya yedek depoda su eksilirse sesli ikaz veriyor ve soğumasını beklemeden su ilavesi yapılabiliyor.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Nihat Palolu

Dün akşam süpürgelerin fiyatlarını araştırayım diye çıktım.Batıkent Media mark'ta baktım millet Karcher süpürgeleri kucaklamış gidiyor.Reyona gittim.Bi baktım Sv 1802 modeli 1700 küsürden 900 e düşmüş.Neden bu kadar ucuz dedim;? Sene başı depo boşaltıyorlarmış.Kutu içeriğine baktım bir sürü aparatı vardı.3 kutu varmış 1 tane kalmış.Hemen Kaptım :) 120 tl karşılığında garantiyi 5 seneye uzattım...

Akşam halı üzerinde bir deneme yaptık.beklediğimden iyi çıktı :nazar:

Güle güle kullan :) 444 28 50 veya 0312 387 60 40 ( Karcher Center Ankara ) arayıp kurulum/tanıtım talep ( ücretsiz ).

Kirli su tankına suyu hazne dışındaki maximum ibaresine kadar değil, tank iç tabanındaki maximum ibaresine kadar koyacaksın, çok önemli.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Samet Daş

Konuyu hortlatayım. Şimdi bu profesyonel oto yıkama makineleri ile Karcher K 7.650 Basınçlı Yıkama Makinesi arasında fark var mıdır? Var sa nedir farklar? Oto yıkamacı 3500 liralık makine değilde, 1300 liralık k7.650 karcher kullanabilir mi? Kullansa aynı performansı verir mi?

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Konuyu hortlatayım. Şimdi bu profesyonel oto yıkama makineleri ile Karcher K 7.650 Basınçlı Yıkama Makinesi arasında fark var mıdır? Var sa nedir farklar? Oto yıkamacı 3500 liralık makine değilde, 1300 liralık k7.650 karcher kullanabilir mi? Kullansa aynı performansı verir mi?

Su debisi ve püskürtme basıncı profesyonel modellerden daha yüksek olan amatör modeller var.

Fakat amatör modellerin aksesuar ömürleri profesyonel modellere göre daha kısa. ( Hortum, tabanca, namlu )

Bu yüzden ticari maksatlı kullanımda profesyonel tip makina almak daha mantıklı.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Nihat Palolu

tekrar. selam  yer yıkamalarda bulunan 40w 220 v pompalar ne kadardır özelden bilgi verebilirmisiniz. değilse konveksiyonel  fırınların deterjan pompalarını uydurmaya çalışacağız.

Selam, makinenin model ismi veya order numarası var mı?

Order numarası, 1 ile başlayıp sonu 0 ile biten 8 haneli rakam.

Örneğin, 1.234-567.0 gibi. Makinenin arka alt kısımlarında bir yerde gri renkli kibrit kutusu büyüklüğünde bir etiket olur, o etikette yazar.

Eğer o etikette 8 haneli rakam yoksa, yine aynı etiketin en altında 20 haneli bir rakam olur, soldan sağa doğru ilk 8 rakam.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

typ= puzzi 300  dediğiniz gibi bir rakam var oda = 1.101.109.0

Makinenin içinde şu an kaç tane pompa var 1 mi 2 mi?

2 tane ise her ikisi de mi arızalı?

Ona göre özelden fiyat bilgisi vereceğim size.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...