İçeriğe Yönlendir

Lukoil Eurodizel Nasıl?

Anıl Kandemir

Recommended Posts

Anıl Kandemir

Lukoil mazotu ile ilgili hep olumlu şeyler duyuyorum , Lukoil madeni yağlarınında bölge bayiiliğini yapıyorum daha uygun fiyata kaliteli mal , müşterilerin yüzünü güldürüyor , ve Lukoil yakın zamanda ismini çok daha fazla duyuracak ;) Bir strateji değişikliği olmazsa kesin bilgidir bunlar :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Kullanan, memnun olan var mı?.Promosyon yerine lukoil kartına anında %3 indirim yapıyorlar.Litresi Antalya'da 3.50 liraya geliyor

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

LukOil kullananlar genelde çok memnun. Daha fazla km yaptığını söylüyorlar. 3.20d'si olan bir arkadaşım hep LukOil kullanıyor Opet, PO'ya oranla daha fazla yol yaptığını söylüyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar
(düzenlendi)

Bizi vaktiyle çok kokuttular, aman zarar verir diye.

Aslında opetin 3.62 lik mazotu ile 3.70 lik mazotu arasındaki tek fark katkı, deterjan.

İkisi de 10ppm, daha yükseğini satmak zaten yasak.

tarihinde Mehmet Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Markadan çok istasyon sahibinin ar damar durumu önemli, marka nispeten ufaldıkça, denetimi, yaptırımı zayıflıyor!

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)

kayınpederim işi nedeniyle otomobiliyle sürekli yollarda.daha önceleri shell kullanıyordu.Ama bir kaç defa yakıtla ilgili bazı sorunlar yaşadıktan sonra bıraktı ve lukoil istasyonlarını kullanmaya başladı.Şu an çok memnun.Ben de onun tecrübesine dayanarak iki defa aldım.Daha fazla km yapıyor.net olarak ölçmedim ama ölçünce yazarım.Araçta performans yönünden kayıp görmedim.Duman atma da yok.

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Lukoil bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum.Evime çok yakın bir istasyon var ve bakıyorum fazla geleni gideni yok..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Lukoil bilgi işleminde çalışmış tanıdığım var. Denetimleri çok sıkıymış.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...