İçeriğe Yönlendir

Fsm Köprü Turnuvası Başladı :)

Misafir

Recommended Posts

Süha Demirtaş

dün akşam gözlerime inanamadım.20,40 da avrupa yakasına geçecektim,İBB trafik sayfasından yol durumuna baktım,her iki köprü de yeşil (trafik açık) gösteriyordu,yanlışlık vardır dedim,kozyatağı karfur önünde trafik levhalarında da tüm e5 ve e6 yeşil görününce 1. köprüden (2. köprüye gene de güvenemedim :crazy: ) jet hızıyla geçip gittim,tersi istikamet de aynı şekilde bomboştu.

kıyamet alameti olabilir mi?

Acaba kadir topbaşın sonradan kafaları basarak aldığı 9 önlem işe yaramış olabilir mi ?

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bebek yüzünden çok tv falan seyredemiyorum ama geçen tv de gördüm havadan çekmişlerdi.İlk başta yabancı bir ülkede bir sıkıntı var sandım sonra anladım bizim köprülermiş.Gerçi sıkışıklıktan ne yol ne köprü görünüyordu ama.Oha dedim.Aklıma forumun İstanbul sakinleri geldi.İşin kötüsü ağustos 12 de havaalanına gideceğim bakalım ne olacak

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Acaba kadir topbaşın sonradan kafaları basarak aldığı 9 önlem işe yaramış olabilir mi ?

sanmıyorum.normal zamanda bile köprüler bir miktar tıkalı oluyordu.dün ekstra açıktı yollar.bence İstanbullu pes etti,toplu taşımaya yöneldi dün (aklı olan öyle yapar zaten :biggrin: )

Yorum bağlantısı

sanmıyorum.normal zamanda bile köprüler bir miktar tıkalı oluyordu.dün ekstra açıktı yollar.bence İstanbullu pes etti,toplu taşımaya yöneldi dün (aklı olan öyle yapar zaten :biggrin: )

+1 Aynen ve kesinlikle :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

kafeterya kuracaklarmış :D

İstanbul toplantı yeri belli oldu ; boğaz manzaralı belediye tarifeli kahveleri yudumlarsınız artık :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...