İçeriğe Yönlendir

Buji Kablosu Ve Ateşleme Bobini Değişimi

Guest Fatih Acar

Recommended Posts

Serhat Çitak

sağol serhat abim. hala bakıyorum valla.

Bugünden itibaren satılığa koydum benim aracı.Bilgin olsun ...

Yorum bağlantısı
Cihan KILIÇ

Bugünden itibaren satılığa koydum benim aracı.Bilgin olsun ...

Sen de mi Brütüs? :)

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan
(düzenlendi)

serhat abinin arabasını yakından bizzat incele fırsatım olmuştu çok diri ve güzel bir araba alan kesinlikle pişman olmaz :)

tarihinde Barış Kalkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan KILIÇ

Gitti gitti gitti vallahide billahide gitti :)

Olacağı da buydu zaten :( ..

Hayırlı olsun Serhat Bey.

Kaça sattınız mahsuru yoksa öğrenebilir miyiz?

Yorum bağlantısı
Serhat Çitak

Allah biliyor ya istemeyerek sattım.Hele ki ilk göz ağrısı vede burda sohbetlerle paylaşılan güzel zamanlar...Uzun bir süre arabam olmayacak ama varmış gibi burda olmaya çalışacağım.Ne kadar sattığıma gelince 8.900 a verdim enterasan ama ilana koyduğum gün satıldı.Arabanızın değerini iyi bilin derim çünkü ayrı kalınca özleniyor o yüzden pek hatırlamak istememekteyim :)

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Misafir

Herkese merhaba; ilgili başlığı görünce konu açmadım. Tarih çok eski ama inşallah görüp de yardımcı olan olur. KA için orjinal buji kablosu bulamıyorum. Sanayide gittiğim usta kabloların uzun olması gerektiğini söyledi. Ama malesef o boyda olanların hepsi yerli üretim. Usta ''Ben yerli olanla da değiştiririm ama randıman alamazsın'' dedi. Ne yapacağımı bilemiyorum. Kablolardan biri kopmuş durumda, acilen bulmam lazım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Herkese merhaba; ilgili başlığı görünce konu açmadım. Tarih çok eski ama inşallah görüp de yardımcı olan olur. KA için orjinal buji kablosu bulamıyorum. Sanayide gittiğim usta kabloların uzun olması gerektiğini söyledi. Ama malesef o boyda olanların hepsi yerli üretim. Usta ''Ben yerli olanla da değiştiririm ama randıman alamazsın'' dedi. Ne yapacağımı bilemiyorum. Kablolardan biri kopmuş durumda, acilen bulmam lazım.

Merkez oto'ya sordunuz mu?

Yetkili servislerden fiyat aldınız mı?

Yorum bağlantısı
Misafir

Merkez Oto'da uzun kablolu Motorcraft malesef yok Sani Bey. İnternetten satış yapıp da bakmadığım Ford parçacısı kalmamıştır heralde. Yetkili serviste 400 TL olduğunu söyledi usta ama ben yine de bi sorucam. 

Yorum bağlantısı

Sani Bey, Ankara Tan Oto'dan bugün fiyat aldım. Kablolar 350+ KDV buji takımı 55 TL  dediler. Oradan alıcam sanırım. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani Bey, Ankara Tan Oto'dan bugün fiyat aldım. Kablolar 350+ KDV buji takımı 55 TL  dediler. Oradan alıcam sanırım. Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun. Bujiler için kodu forumdan aldınız, değil mi?

Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun. Bujiler için kodu forumdan aldınız, değil mi?

Teşekkür ederim. Hayır kodu almadım fakat şasi nosunu isteyip de baktılar stok durumuna. Yine de almam gerekir mi?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Teşekkür ederim. Hayır kodu almadım fakat şasi nosunu isteyip de baktılar stok durumuna. Yine de almam gerekir mi?

Yine de emin olalım derim. Kodu almakta fayda var.

Yorum bağlantısı

Yine de emin olalım derim. Kodu almakta fayda var.

Teşekkür ederim  Sani Bey. Yarın servise götürücem, yaşlı arabalara %35 parça ve servis indirimi varmış. Ne kadar inecek bakalım:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...