İçeriğe Yönlendir

2007 C-Max Dış Görunüş Hakkında Bilgi Almak Istiyorum

Umut Can Eroğlu

Recommended Posts

Umut Can Eroğlu

Herkese kolay gelsin öncelikle sizlerden istediğim bir kaç bilgi var . Öncelikle yeni c-max arka stop lambasını nerden bulabilirim ? Ben ankara da oturuyorum ve internetten araştırdığım kadarıyla ankarada bu parçayı satan hiç bir yer bulamadım sizin bilginiz var mı ? bir de focus st jant ının fiyatı ne kadardır yada bu jant ın yerine bbs gibi jantlar taksam yakışır mı ? şimdi den teşekkür ederim

arabamın bir kaç resimleri :

b0jy4.jpg

b0jz4.jpg

son olarak c-max lara angel far olayı var mıdır yada sağlıklı merceklerin bildiğiniz markaları var mıdır ?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Avatarınız kurallara uygun olmadığından silindi Umut Can Bey. Bilginize. Kurallarımıza bir göz atın.

Yorum bağlantısı
Umut Can Eroğlu

Evet , cam filmi ve jant dışında hemen hemen dış aksamı ile ilgili fazla aksesuar bulamadım ben Ankara civarlarında ..

Yorum bağlantısı
Metin Çilo

intenet üzerinden ford parçası satan yerler var. İsimleini araştırırsın burda isim veremiyoruz ama güvenli satış yapan yerler ben alış veriş yaptım sorun yaşamadım. Genelde c-max ile focus aynı parçayı kullanıyor bilgine.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Can Eroğlu

öncelikle bilgilerinize teşekkür ederim , ancak araştırmalarım elektronik aksam veya motor aksamı ile ilgili parçalar çıkıyor ..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Angel far güzel durmaz. Mercekli olsun derseniz farlarınızı bunlar ile değiştirebilirsiniz. Çıkmacılarda istediğiniz stopları bulabilirsiniz.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/233324-c-max-2003-2007-oem-hella-b-xenon-far-takimi/

Araç hakkında yapmak istediğniz değişiklikler hakkında Lokman abinin konuları size klavuz olacaktır.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/193666-dnden-bugne-c-max/page__fromsearch__1

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/175372-grl-32-c-max/page__fromsearch__1

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Umut Can Eroğlu

İlginize teşekkür ederim , Lokman abimizin arabası gerçekten çok güzel olmuş

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ankara yıldız sanayide her parçası var. Far, stop, jant vs.

Logoyuda yeni C-Max logosu ile değiştirebilirsiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

aracınızı iyi günlerde kullanın, bir öneride benden, çift egzoz yapın.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

+1.

Lokman abiye kulak verin muhakkak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Can Eroğlu

öncelikler herkese bilgileri için teşekkür ederim , Lokman abi arabanı gördüm çok hoş ve sade olmuş benim kafamdaki gibi olmuş acaba sana ne kadara geldi yaptığın şeyler , birde 2. egzoz çalışacak mı yoksa öyle şekil için mi koyayım ?

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

%50-%50 çalışır olsun işi bile bir eksozcu yapar.Ankara Yıldız veya Şaşma'da çıkmacılar olduğu söylenir hep oradaki çıkmacılarda istediğinizi bulabilirsiniz.Birde Mustafa Liman arkadaşımızın farları içte yabana atılacak far değil imkanınız varsa değerlendirin böylesine orijinalini bulamazsınız.

Yorum bağlantısı
Umut Can Eroğlu

evet egzoz sisteminin nasıl olacağını soracağım eğer çift yaparsam , Mustafa Liman ' a mesaj gönderdim ancak bir yere gittim bugun merceği takabiliyorlarmış onlar acaba bir farkı olur mu

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Umut egzozların ikiside çalışıyor.

yaptırdıklarıma gelince inan bende hatırlamıyorum artık, hanım burayı okursa canıma okur sonra. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...