İçeriğe Yönlendir

Boya Koruma Yapmak Istiyorum

Burak Bozkurtt

Recommended Posts

Burak Bozkurtt

arkadaşlar uçuk miktarlar verip arabanın ne olduğu belii olmayan ilaçlarla zarar görmesini istemiyorum. boya koruma işlemini kendim yapmayı istiyorum. jsv adlı bir ilacı kullanmak istiyorum, tavsiye edermisiniz.

OA_870047.jpgOA_870044.jpgOA_870041.jpg

bunları kullanmak istiyorum acaba boya koruma yada maksimum parlak olanından birini kullanmasammı sanki ikiside aynı görevi görüyor gibi.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

arkadaşlar uçuk miktarlar verip arabanın ne olduğu belii olmayan ilaçlarla zarar görmesini istemiyorum. boya koruma işlemini kendim yapmayı istiyorum. jsv adlı bir ilacı kullanmak istiyorum, tavsiye edermisiniz.

OA_870047.jpgOA_870044.jpgOA_870041.jpg

bunları kullanmak istiyorum acaba boya koruma yada maksimum parlak olanından birini kullanmasammı sanki ikiside aynı görevi görüyor gibi.

Bununda ne olduğu bellimi? Al bir turtle wax platinum wax, kendin yap geç, farkı yok ziebarttan :)

Yorum bağlantısı
Anıl Akpınar

Solda resmi olan pastayı bir yıldır kullanıyorum,üzerindeki etiketin düşmesi harici bir sorun yaşamadım,işimi yeterince görüyor,diğer ürünleri hakkında ise bilgim yok.

Yorum bağlantısı

Bu firmayı hiç duymadım, bilinen firmaların ürünlerini tercih etmeniz ileri vade için daha sağlıklı olacaktır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...