İçeriğe Yönlendir

Otomobil Alt Şase Temizliği

Nihat Palolu

Recommended Posts

Alt yıkamayı 20 TL ye mi yapıyorlar Eskişehirde? Burada 60-70TL

10 yıldır aynı yıkamacıya gidiyorum o yüzden bu fiyat abi, ancak normalde en fazla 50lira isterler üstünü Eskişehirliler ödemez. :D

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Senede 1 kere (kış sonrası) alt yıkama yeter de artar bile.

Ben bir kaç defa yıkatmıştım , 50 TL bile olsa böyle bir cihaz yine pahalı görünüyor. (kaldı ki 50 tl vermem alt yıkamaya)

Süt içmek için inek beslemek gibi bişey bu. :)

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

yıkatırken hep yanlardan ve arkadan alt takımlara su tutturuyorum :D kıçı çok havada olduğu için arkadan bakınca üst pırıl pırıl altlar çamurlu kötü oluyor ... hoş ben arka lastiklerin içlerine parlatıcı sürüyorum o yüzden çok önemsemeyin beni :D :D :D

Yorum bağlantısı

hoş ben arka lastiklerin içlerine parlatıcı sürüyorum o yüzden çok önemsemeyin beni :D :D :D

Anıl ne içtiysen aynısından istiyorum. Bu neyin kafasıdır ? :D :D :D

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

yıkatırken hep yanlardan ve arkadan alt takımlara su tutturuyorum :D kıçı çok havada olduğu için arkadan bakınca üst pırıl pırıl altlar çamurlu kötü oluyor ... hoş ben arka lastiklerin içlerine parlatıcı sürüyorum o yüzden çok önemsemeyin beni :D :D :D

Kalite ayrıntıda gizlidir.... :)

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

abi arkadan bakınca dışı tertemiz içi çamurlu sevmiyorum :D ayrıca çok kolay sürülüyo yüksek olduğu için :D focustada lifte kaldırdığımda yapıyodum :D Can şahit :D

Kalite ayrıntıda gizlidir.... :)

:bravo: :bravo:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

araç 11 cmden alçaksa nolcak :D:unsure2:

bu sefer alete coilover takman gerekicek :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...