İçeriğe Yönlendir

En Güzel Kamu Spotu (Izlemenizi Tavsiye Ederim)

Serdal Soysal

Recommended Posts

Çağlar Bayur

MEsaj iyi de, alkollü sürücü, takla atmış oğlunuza çarpmış cümlesini takip eden emniyet kemeri takılı değil mesajı biraz düşürmüş mevzuyu...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Çok fazla duygu yüklü. Etkili.

KEşke bunlara gerek kalmadan insanlarımız dikkat etse.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Abi orada birden fazla kişiyle telefon görüşmesi var çeşitli kazalardan bahsediyor.

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan
(düzenlendi)

Keşke magandalar bunu anlasa, bence bu reklamlar biraz daha basit olmalı bizim insanımız bunu zor anlıyor.Ama genede güzel bir çalışma :good1:

tarihinde Özgür İncigülcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Gece gece bu ne.

Valla Ahmet bunun gecesi, gündüzü, düğünü, bayramı yok. Bayram yaklaşıyor yollarda can pazarları kurulmasın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Sigarayı bile bile göre göre içiyoruz ders olmuyor maalesef bunlar her kazada yüreğim kalkar ama daha durduk yere elim emniyet kemerine gitmiyor ha aklıma geldiğinde hemen takarım o ayrı.

Yorum bağlantısı

Bir gün kesinlikle öleceğini bilmesine rağmen hiç ölmeyecekmiş gibi yaşayan insan ırkına bu tip reklamlar malesef yetmez.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bir gün kesinlikle öleceğini bilmesine rağmen hiç ölmeyecekmiş gibi yaşayan insan ırkına bu tip reklamlar malesef yetmez.

Al benden de o kadar..

Yorum bağlantısı

Kamu spotu iyide ben herhangi bir denetime rastlamıyorum, makas atanlar, önünde polis sireni olup dat dat canavar düdüğü çalıp arabanızın arkasına yapışanlar, zenon farlar, açık eksozlar, bmw ler daha saymama gerek var mı? ÖZellikle muayeneler Tüv Türke geçtikte polislerin araçlarda bulunması/bulunmaması gerekenlerle ilgili bir uygulama yaptığını görmedim.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Kesinlikle en iyi spottu. İzlerken çok etkilemişti beni.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

1- bu kamu spotu insanlar içindir.

2- bizim magandalar bu spotu izlemez.

3- izlese de bi b....k anlamaz.

4- anlasa da iplemez.

5- bu spota ancak bizim gibiler içlenir içlenir durur, başka da bi şey olmaz. :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...