İçeriğe Yönlendir

Arka Tampon Bodykit & Spoiler

Doğukan İlkar

Recommended Posts

Doğukan İlkar

yeni kasa , arka tampon altı body kit ve bagaj kapağı üstü spoiler yaptırmayı düşünüyorum

bu işi nerde yaptırabilirim , maliyeti ne kadarı bulur ?

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

Doğukan Bey dışarıda fiberden bu ürünleri yaptırmadan önce servisten OEM ürünlerin fiyatını araştırmanızı öneririm. Aynı zamanda servislerde de size fiber bodykit ürün orjinal ürünmüş gibi hiçb,r şey söylenmeden satılmaya çalışılacaktır.

Bu konuyla ilgili şu başlığı incelemenizi öneririm http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/230160-dy-4681/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğukan İlkar

Orjinal Spoiler 250tl karşılığında arkadaşımda var.. Düşünürseniz yardımcı olurum ;)

fiyat biraz yüksek :)

Yorum bağlantısı

250Liraya orjinal spoiler bulup pahalı mı diyorsunuz? Şaşırıyorum. Focus ST spoiler 450tl o da dışarıda serviste uygun olacağını hiç sanmıyorum. Eğer oem ürün ise kesinlikle bu fiyatın altında olamaz. Ama melisset polisset vs. türevi fiber ürünse 100liraya bile bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

250Liraya orjinal spoiler bulup pahalı mı diyorsunuz? Şaşırıyorum. Focus ST spoiler 450tl o da dışarıda serviste uygun olacağını hiç sanmıyorum. Eğer oem ürün ise kesinlikle bu fiyatın altında olamaz. Ama melisset polisset vs. türevi fiber ürünse 100liraya bile bulabilirsiniz.

Keşke fiber 100tl olsa onada 200tl diyorlar Burak ;)

İlteber abi kdv dahil 500 kusur tl demislerdi... :)))

Epey ucuzmuş, yarı yarıya :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...