İçeriğe Yönlendir

Model Araç R/C

Erdem Erciyas

Recommended Posts

Erdem Erciyas

Merhabalar arkadaşlar istanbul avcılar - k.çekmece - beylikdüzü vs.. taraflarında model araçlarla haşır neşir olanımız var mı acaba?

İlgilenen arkadaşlarımız olursa çeşitli buluşma ve etkinlikler yapabiliriz. Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

uğraştığınıza göre azcıkta bilgilendirseniz bizleri ne güzel olur mesela :))

traxxas summit VXL istiyorum çok fazla ancak fiyatlar beni şuanlık aşıyor fazla lüks kalıyor. ikinci el pazarı nasıldır bu RC dünyasının araba alırkenki gibi mi bakmak gerekir bu aletlere :))

lipo nedir 2s pinion vs bunlar ne demektir :))

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Bedir

ben RC ye bir ara ilgi duydum ama işlerimin yoğunluğundan dolayı fazla ilgilenemiyorum,bir tane Traxxas Slash off road aracım var,iki adet şarzlı lipo pil,kumanda mevcut,yağmurlu havalarda,çamurlu yollarda dahi kullanılabilir..Yaklaşık 1 yıllık,yoğunluktan dolayı4-5 kez kullanıldı,iki adet şarzlı lipo pil ile yaklaşık 50 dakika kullanımı mümkün..Ankara içinde almak isteyen olursa maliyetinden çok daha uygun fiyata satabilirim,Ankara içi elden satış olur,kutusu vs mevcuttur,herhangi bir kırığı,arızası yoktur.ilgilenen özel mesaj atsın...

orjinalinden çıkan lipo pil ile 15 dakika kullanımı var,ben ekstra pil aldım,onu kullanımı 40-45 dakika...ekstra pil ile birlikte satılıktır..

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

2005'de merak salıp 2006'da başladım hobiye. Gs vision pro , team associated tc4 ve traxxas slayer araçlara sahip oldum. Maddi sıkıntılar yüzünden tamamını sattım ve şuan sadece ekipmanlarım var,arabam yok. İlerde brushless bir drift EP alma niyetim var ama bakalım artık.

Ford klübe yakışacak ve paralel devam edebilecek bir hobidir radyo kontrol. :good1:

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Erdem Erciyas

Selam arkadaşlar. Havaların biraz yüzü güldüğünde küçükçekmece avcılar beylikdüzü civarında bir toplanalım derim.

Yorum bağlantısı
İhsan Candan
(düzenlendi)

mesajıma 3 ay sonra cevap verileceğini hiç düşünememiştim :biggrin: bu arabalar kipa da felan yok çok araştırdım zamanında ebaydan getirtmekte kafama yatmadı :)

tarihinde İhsan Candan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Nazmi Serin

Bende de traxxas t-max trx 3.3 var , nitrolu alet olunca pisliğiyle yağıyla uğraşamaz oldum bi köşede duruyor :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...