İçeriğe Yönlendir

Golf Duman Attı .

Süleyman Can Şahin

Recommended Posts

Süleyman Can Şahin

Selamlar 1 hafta önce arabamın içini temizlettim hava kapalı olduğundan tam kurumadı. Bende arabayı çalıştırdım ve klimayı son ayarda çalıştırdım sıcak ayarında.Bu esnada farlar açık ve araba çalışıyordu 5dakika sonra far açma kapama kumandasının olduğu yerden duman çıktı elektrikçiye gösterdim bişey yok dedi. Ama durduk yere neden o kadar duman çıktı anlamadım neden kaynaklanmış olabilir acaba ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

iç temizleme nasıl yapıldı bol sulu mu? far anahtarı yanmış olabilir, anahtarı çıkarıp soketleere bakın derim tedbir olarak iş büyümesin

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

sıvı teması olduysa kısa devre yapmıştır.

Oraya su girmesi imkansız sadece koltuklar silinmişti

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
:D o zaman iki olayın alakası yoktur olacağı vardır olmuştur. ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz. sigortaları ve duman çıkan kısımdaki kabloları kontrol edin.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin
(düzenlendi)

iç temizleme nasıl yapıldı bol sulu mu? far anahtarı yanmış olabilir, anahtarı çıkarıp soketleere bakın derim tedbir olarak iş büyümesin

çağlar abi temizlik ilaçla koltuklar filan silindi su tutma filan olmadı. Tam 3 tane elektrikçiye gösterdim bir tanesi hiç bişey yok dedi o yan taraftaki sigortalara filan baktı 2, si far açma kapama kumandasını söktü bu yanmış dedi zaten çok sert açılıyo çevirirken filan dedi başka bir yere gösterdim kumandada hiç birşey yok dedi valla bende anlamadım .. Yetkili servisede götürdüm samsunda ama bayram öncesi olduğu için şimdi bakamayız dedi. O duman çıktıktan sonra far düğmesinin etrafındaki ışıklar yanmıyor ve far açıldığında teybin ekranı kararıyordu oda çalışmamaya başladı.

:D o zaman iki olayın alakası yoktur olacağı vardır olmuştur. ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz. sigortaları ve duman çıkan kısımdaki kabloları kontrol edin.

İşin tuhaf yanıda o duman çıkan yerleri kontrol ettirdim hiç birşey yok nerden çıktı o duman çok merak ediyorum :)

tarihinde Süleyman Can Şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin
(düzenlendi)
Ymh2U.jpg Duman yoğun olarak kırmızı kutuyla işaretlediğim yerden çıktı. Gri kutuyla işaretlediğim yerde kapak var hemen orda sigortaları var oralarda bir problem yok . Nokta şeklinde işaretlediğim yerdede kontağı açtığım zaman ışık yanıyor farı açtığımda oranın lambası sönüyordu oda artık çalışmıyor. tarihinde Süleyman Can Şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

yerinden çıkartıp bi kontrol edin derim elektrikle şaka olmaz

Kumandayı yerinden çıkardı baktı bi usta bu yanmış dedi.Başka birine gösterdim ordada iki tane usta baktı bunda hiç birşey yok dedi. İyi bir vw servisi bulabilirsem bir daha göstereceğim.

Üfleçten duman çıkmış olmasın? Klimayı yeni açışınızda devirdaim geçişi vs yaptığınızda çıkması normal.

Üfleçten değildi aşağıdan çıktı duman ve yanık kokusuda geldi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...