İçeriğe Yönlendir

Ford Explorer Almak İstiyorum

Ferhat Sanalan

Recommended Posts

Ferhat Sanalan

Herkese merhaba

2011 ford Focus'umu satıp,linkteki aracı satın almayı düşünüyorum.

Doğrumu yapıyorum diye kendime çok sordum.

Sizlerinde ,özellikle Hakan bey ve Çağlar beyin düşünceleri benim için çok önemli...

Lütfen yarımcı olurmusunuz?

Herkese teşekkürler

http://m.sahibinden....011067&rnd=4445

Yorum bağlantısı
Mert Dinçol

Maşallah çok temiz bakımlı görünüyor. Sene başına yaklaşık 9.000km neredeyse hiçbirşey gibi geldi bana :) Fiyata bilen abilerim yorum yapar herhalde ama düzgün görünüyor araç.

Jantlı ,tüplü, basslı, havafiltreli ilginç süslemeli, araçların yanında gerçekten kayda değer fiyat da sanırım makul ,hayırlısı neyse o olur inşallah

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Ben de aracını satılığa çıkarmış biri olarak yorum yapmam hoş olmaz. Onun için susma hakkımı kullanıyorum :)

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Km güven vermedi. Hakan Beyin arabayı da bir düşünün derim. Daha sağlıklı ilgilerle araç sahibi olursunuz.

Yorum bağlantısı
Ferhat Sanalan

Hakan bey,

Rica etsem aracinizla ilgili link verirmisiniz?

Ayrica lutfen yorum yapin.çünkü konuya benden çok fazla hakimsiniz.

Diger yorumlara gelince...galiba km konusunda haklısınız.bu yasta ve bu km de senede 9.000 km ??

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ben de aracını satılığa çıkarmış biri olarak yorum yapmam hoş olmaz. Onun için susma hakkımı kullanıyorum :)

hani nerede?

Fotodan yorum yapmak zor, ilana bakınca temiz gözüküyor o kadar. Cipe geçme amacınız nedir acaba?

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Bendeki araç 180 i devirdi. Yapılanlar apaçık sorunu apaçık forumda yazıyor Ferhat bey. Bugün lpg ısı sensörü değişti. Yarın ön şaft yağı değişiyor ve ön fren balataları yenileniyor. Büyük bir ihtimal 10 gün içinde de bujiler LPG bujileriyle yenilecek. İşte yapılacak listem bu. Ha bir de arka cam ses sisteminden dolayı çatlak :)

Ben içindeki ses sistemi sökmek şartıyla 22 ye bırakacağım. Bunun aşağısına da inmem mümkün değil. EN büyük derdi olan şanzımanları bende full revize edildi.

Yorum bağlantısı
Ferhat Sanalan

Çaglar bey,

Daha büyük bir araç ihtiyacı artı ayda bir de olsa ailemle birlikte doğada bulunmak birde çocukluk hayali.

Hakan bey..link için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
arka camı değiş + cila yaptır, bak fotodaki parlıyor

Abi 60 yaşındaki nene ne kadar makyajlanır bilmem ki :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

60 yıllık şarap, 2 yıllıktan daha lezzetli olabilir, hele ki mekaniği sıfırlanmışsa

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Abi bu sözün anlayana işte :)) İşin içine oldukça daldığım için iyi biliyorum. Başı dank eden çok oluyor ama iş işten geçiyor :p

Yorum bağlantısı
Emre Olgum

öncelikle hayırlısı olsun diyelim

bu işin uzmanı abilerim gerekli yorumları yapmış

bende naçizhane birşeyler eklemek isterim

ben explorer imi 18 ay önce makul bir fiyata aldım

ve 18 ayda 10 bin tl nin üzerinde masraf yaptım

yapılması gereken herşey sıfırlandı motor ve şanzıman dahil

size tavsiyem aracınızı almadan önce ehil kişilere göstermeniz

gereken ve yapılması gerekenleri iyice bilmeniz

bu da benim aracım fikir vermesi açısından

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ford-aciklamayi-muhakkak-okuyup-oyle-karar-verin-96547042/detay/

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...