İçeriğe Yönlendir

Kayserili Dostalarımıza Elektro Solo Gesi Bağları/Klip

Misafir

Recommended Posts

Hakan bu adamın solo bir bestesi var 20 dakika kadar sürüyor. Yanılmıyorsam "derdin ne" isimli bir eser, elektro bağlamadan hoşlanıyorsan tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Maalesef bu zevkten mahrum kalıyorum(işyeri sınırlaması),

Bi rÜrgüplü olarak,

gene de emeğine sağlık

Yorum bağlantısı

Hakan bu adamın solo bir bestesi var 20 dakika kadar sürüyor. Yanılmıyorsam "derdin ne" isimli bir eser, elektro bağlamadan hoşlanıyorsan tavsiye ederim.

Mükremin abi sevilmezmi,ben bağlamanın içinde büyüdüm resmen,rahmetli babam'da çok güzel çalar ve söylerdi,şuan da da abim devam ediyor profosyonel olarak.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Hakan o zaman İsmail Altunsaray'dan da bahsetmek lazım değil mi, yani Anadolu bereketi Mahsuni'den, Muharrem ve Neşet Ertaş'dan sonra da devam ediyor. Bu topraklar böyle insanları vermeye hep devam edecek. Yeter ki biz kıymetini bilelim.

Abinin de klibi varsa (yoksa da sen çek, yükle) dinleyelim.

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Paylaşım için teşekkürler. Sazı konuşturduğu bir gerçek, Kulağım aşina olduğu içinmidir bilemiyorum ama sanki türkünün o bilindik namelerinin sazdan daha belirgin duysak çok daha hoş olacak gibi.. :)

Yorum bağlantısı

Mükremin abi;

Abimin bu görüntüsü var elimde,daha çok işin mutfağındadır kendisi.bu program da yaklaşık 4 yıl önce yapılmıştı.birçok sanatçının albümün de adı geçer.

İlk 1 dakika izleyin yeterlidir :)

Yorum bağlantısı

Altunsaray şimdi yorum yapıyor, bu yetenek onda olduktan sonra illaki üretmeye de başlayacak, o zaman göreceğiz onu. Ankaralı, Sincanlı vs.lerin arasında pırıl pırıl nasıl da parlıyor. Onu izlerken heyecanlanıyorum.

Yorum bağlantısı

Yare Gidem, Gülşen Kutlu, türkünün girişini hatırla, yakınında varsa bir de bu versiyonunu dinle, sanıyorum Mehmet Erenler çalmış. Bu eşsiz eserin ustalar tarafından nasıl farklı şekillerde yorumlanabildiğinin çok güzel bir örneğidir.

Yorum bağlantısı

Emel Taşçıoğlu, 1975-1980'lerin "Güney Kardeşler" Grubunun 10-12 yaşlarında solisti. Babası ve iki erkek kardeşi çalar Emel söylerdi. Düğün salonlarının vazgeçilmez grubuydu. Rahmetli ağabeyimin düğündünde de mutluluğumuzu paylaşmışlardı.

Erişkin olduktan sonra tarzını ve sesini koruyabilen ender sanatçılarımızdandır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...