İçeriğe Yönlendir

Vialle Lpdi Satışa, Montaja Sunuldu.

Mert Yeldan

Recommended Posts

Çağlar Bayur

O kadar net değil Süha. Şemayı okursan LPG tankına geri döndüğünü görürsün. Prins'ten kimle konuştuysan bilgisi yokmuş anlaşılan. Ki ayrıca Mustafa'nın dediği gibi benzin tankına LPG girecek olsa tüv değil mmo'dan dahi geçmez.

Benzin geri dönüşü nerede diyeceksin ki dedin de onu sordum cevap bekliyorum :)

fuar standında basına anlatım yapan bir yetkili vardı, anlattı anlattı, sonra sorduk, buna göre lpg tankına eser miktar da olsa benzin kaçacak diye, biraz sarardı, evet bunu fark ettik ama çok az bir miktar dedi, az/çok bilemem, sonra düzeltmişlerdir bilemem, siz hangi firmadansınız dedi, biz uzaklaştık.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Mert, ya şu yetinin 1.6 dizelini (greenline) keşke alabilseydin, sıfırı 52.000 tl, benzinli 1.2 tsi DSG 49.000 tl. tüpe 4500 kaat vereceğine bunu alıp geçeydin, 2. elde uygun dizel yokmuydu acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Abi ben sifir almadim. O dizel fiyatiyla arada 20 lira fark vardi :)

Fark çokmuş gerçekten, o zaman senin fiyat tam düşeş olmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mert Yeldan

Passat 1.4 Tsi Vialle Lpdi montajı.

Fotoğraflar alıntıdır. Kullanıcısının yorumları;

- Performans kaybı yok, tork artışı var

- Lpg'nin fiyatına göre min. %40 max. %50 tasarruf oranı

- Sıfır benzin kullanımı

- İlk çalıştırmada marş sorunu düzeldi

- Deposu 65 Litre, 52 Litre Lpg alıyor.

di-4FT4.jpg

di-W3S1.jpg

di-6WNS.jpg

di-O2FN.jpg

di-CHIH.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Benim Çupraya uymaz, ultra ar-ge çalışması ile aküm stepnede, malum ağırlık dengesi süperötesi performans car larda büyük etken :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Bu Lpg işi yaygınlaşınca bu arabaların değeri de artacak imkan olsa almak lazım

Hemde ne artıcak değerleri. Çok kişi TSI'ye yönelecek imkan olsa aynen bende Golf 5 GT 1.4 170hp DSG yapıştırrım

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Sorunsuz olsunda 2.0TFSI ları alıp binelim :D

2.0 TFSI'lara montaj yapılıyor. Donanimhaber'de biri octavia rs için fiyat almıştı ama taktırmadı.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

2.0 TFSI'lara montaj yapılıyor. Donanimhaber'de biri octavia rs için fiyat almıştı ama taktırmadı.

Birde sor bakalaım yazılımlı tfsi lara da sorunsuz oluyor mu ?

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Mert Yeldan

Sormadım :) Takip etmiyom artık malum Tsi araç yok artık.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Mert Yeldan

Reyis, yazılımlı araçlarda sorun olmuyor, Ecu'dan bilgiyi master sleve okuyor. Yazılım işlemi Ecu'ya olunca, ecu ne söylerse onu yapıyor kit ;) TFSİ alıver artıkın :p

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Reyis, yazılımlı araçlarda sorun olmuyor, Ecu'dan bilgiyi master sleve okuyor. Yazılım işlemi Ecu'ya olunca, ecu ne söylerse onu yapıyor kit ;) TFSİ alıver artıkın :p

Şimdilik tjet ile başlıyayım büyüyünce tfsi a geçerim. Geçen TT kullandım böyle rahatsız araba yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Şimdilik tjet ile başlıyayım büyüyünce tfsi a geçerim. Geçen TT kullandım böyle rahatsız araba yok

doğru yolu buldun abi :D   gel pertten dönme bi tane linea var. onu punto sedan yapalım :p  millet şaşırsın :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

doğru yolu buldun abi :D   gel pertten dönme bi tane linea var. onu punto sedan yapalım :p  millet şaşırsın :p

Boyasız mı ? :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Boyasız mı ? :)

toplamışlar ya  serviste :D pert kaydı var sadece :D hatasız  masrafsız.  full paket emotion bordo :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

toplamışlar ya serviste :D pert kaydı var sadece :D hatasız masrafsız. full paket emotion bordo :D

Tjet alınacak ise bravo turbo sport alınır gerisi sarmaz büyük ihtimalle :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Aa olur mu  yılan gibi süzülüyor linea  15" teneke jantları takacan yere basacan az bişi. sansar mod: ON yapıp dolancan :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Aa olur mu yılan gibi süzülüyor linea 15" teneke jantları takacan yere basacan az bişi. sansar mod: ON yapıp dolancan :D

Olm dizelden farkı yok ki , 5000rpm max hp yi verdiği devir. Tdi 1.6 4400, bazıları 4200 ve tdci 4000

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas

Passat 1.4 Tsi Vialle Lpdi montajı. Fotoğraflar alıntıdır. Kullanıcısının yorumları; - Performans kaybı yok, tork artışı var - Lpg'nin fiyatına göre min. %40 max. %50 tasarruf oranı - Sıfır benzin kullanımı - İlk çalıştırmada marş sorunu düzeldi - Deposu 65 Litre, 52 Litre Lpg alıyor. di-4FT4.jpgdi-W3S1.jpgdi-6WNS.jpgdi-O2FN.jpgdi-CHIH.jpg

Sıfır benzin kullanım deyimi yanlış...ilk çalıştırmadan Lpg ye geçişe kadar ki sürede ..ki bu 10-15 sn ...benzinle çalışır...2008 de Vialle markasıyla tanıştım...o zamandan beri kullanmaktayım..Explorer V6 -Navigator V8; iki sene geçmeden kendilerini amortize ettmişlerdi :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Sıfır benzin kullanım deyimi yanlış...ilk çalıştırmadan Lpg ye geçişe kadar ki sürede ..ki bu 10-15 sn ...benzinle çalışır...2008 de Vialle markasıyla tanıştım...o zamandan beri kullanmaktayım..Explorer V6 -Navigator V8; iki sene geçmeden kendilerini amortize ettmişlerdi :)

Hayır tamamıyla doğru, sizin bildiğiniz eski sıralı sistemler. Bu sistemlerde ilk çalışma dahi LPG ile.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...