İçeriğe Yönlendir

Murat Dere Köyü

Arif Doğan

Recommended Posts

Arif Doğan
(düzenlendi)

Memleketten Bursaya dönerken gördüm çok ilgimi çekti :)

Sanırım bu isme sahip çok ünlü bir üyemiz vardı :) Para var huzur var, basmış parayı almış köyü..

2mr8vwi.jpg

tarihinde Arif Doğan tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Sanırım bu isme sahip çok ünlü bir üyemiz vardı :) Para var huzur var, basmış parayı almış köyü..

2mr8vwi.jpg

Bu kadar da beklemiyordum..Helal olsun kendisine..Kimbilir adası falan da vardır :shok::D :D :bravo:

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Bende görmüştüm gelirken ama durmadık. Malum :crazy::D

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arif Doğan
Dere bitişik yazılmış, ayrı olacaktı DE den öncesi

Muhtara söyler düzelttirir abi :)

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Ben diyordum zaten Murat Dere Abim kirli çıkındır diye. Bir de vakti zamanında Domalan Köyü fotoğrafı vardı, bilir misiniz? :)

cgxmr.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Osman Tekindemir

Ben diyordum zaten Murat Dere Abim kirli çıkındır diye. Bir de vakti zamanında Domalan Köyü fotoğrafı vardı, bilir misiniz? :)

cgxmr.jpg

şile ağuva yolundada kocakaymaz diye bir köyün içinden geçtik bu yaz gülmekten yarıldım... :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Aklıma Züğürt Ağa (şener şen ) filmi geldi.

Köylüye allah yardım etsin kafası bozuldumu valla köyü köylüyle ile birlikte satar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

2mr8vwi.jpg

Ya büyütecek bir şey değil Arif, denk geldi aldık... ;)

Dere bitişik yazılmış, ayrı olacaktı DE den öncesi

Sen de kıskançlığından kudur işte. Bundan sonra sana oradan geçmeyi yasaklıyorum. :crazy:

Bu kadar da beklemiyordum..Helal olsun kendisine..Kimbilir adası falan da vardır :shok::D :D :bravo:

Ada için teklifleri değerlendiriyorum. Beğendiğim bir tane olursa hemen alacağım. ;)

Bu tabelada bir çoğumuzun fotoğrafı var :D

Hepsini istiyorum canim. Hadi! :biggrin:

Murat,ayakbastı parası alıyor musun,fort kılaba indirim var mı :p

orda bir köy var uzakta, o köy Murat ağamın köyüdür. gitmesek de, görmesek de o köy Murat Ağamın köyüdür. :D

hayırlı olsun Murat Ağam :tongue:

Git, gör be abi. Sana selbes. ;)

cgxmr.jpg

Aslında burası "Dom Alan"dır. Bitişik yazılınca sorun olmuş. Bi ara ilgilenirim. :rolleyes:

Aklıma Züğürt Ağa (şener şen ) filmi geldi.

Köylüye allah yardım etsin kafası bozuldumu valla köyü köylüyle ile birlikte satar :D

Sesli güldüm. Oğlan, şöyle döndü bir baktı "N'oluyo lan?" der gibi; ben de "Yok lan bi şey devam et." dercesine gülümsedim ona. :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Abi deli meli diyorlar amma akıllı adammışsın vesselam. Sevgilerimle...... :good1:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Murat Ağam köyünüzde öğretmen açığı var mı? Tayin isteyeceğim. :biggrin:

Sana her zaman kardeşim. ;)

Abi deli meli diyorlar amma akıllı adammışsın vesselam. Sevgilerimle...... :good1:

Ehehehe, eyvallah kardeşim. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...