İçeriğe Yönlendir

V9 Web Siteleri Portalı Başlangıç Sayfası Sorunu

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

netten küçük bi program indirdim araya kaynamış lanet bi arama motoru. firefox da yeni segme deyince direk o site çıkıyor. takıntılı adamımdır bi türlü kaldırmadım firefox açılışta başlangıç sayfasında sıkıntı yok ama yeni segmede sürekli çıkıyor nasıl iptal edebiliriz. göya kaldır segmesi var orda tarif etmiş ama tüm tarayıcılar için aynısını yazmış firefoxta iş yapmadı.

http://www.v9.com/tr/newtab

firefoxu kaldırıp tekrar yükledim yine olmadı :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
(düzenlendi)

Mustafa

Program Files>mozilla firefox>searchplugins klasöründeki tüm dosyaları sil sadece google kalsın.

tarihinde Mehmet Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ordan sildim abi sıkıntı arama motoru olarak değil yeni segme denince çat diye o çıkıyor :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ben şimdi denedim düzeldi. Aynı sroun bende de vardı. Sen söyledikten sonra dikkatimi çekmeye başldı ve klasör içinde sadece bir yerde v9 vardı onu sildim ve sadece google kaldı şimdi google arama aktif.

Peki Araçlar>Seçenekler>Genel bölümünde ne var baktınmı ben orayı temizledim gerçi bende 14.0.1 kurulu.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bndeki 15 sanırım. old_firefox diye bir dosya var mı sende abi işin garibi benim cromeda aynı bela var :D ve ondada old_crome diye dosya yok :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mustafa ben o internette bahsedilen işlemleri yapmadan direk yukardaki işlemleri yaptım temizlendi.

Bende old firefox adında dosya yok.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

firefox adına ne var ne yok sildim yeniden kurdum düzeldi neyse :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

firefox adına ne var ne yok sildim yeniden kurdum düzeldi neyse :D

İyi geçmiş olsun bende 14.0.1 var ben bahsettiğim gibi kaldırdım. Bir sorun kalmadı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

kötükötü siteler girmeyin

:D yok be abi öyle bir şey değil

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...